Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Piątek, Maj 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK - tel. służbowy: 604-697-496
2. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ
5. Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI
6. Członek Zarządu - Czesław CHRONOWSKI
7. Członek Zarządu - Czesław KRÓL
8. Członek Zarządu - Elżbieta RZĘSIKOWSKA
9. Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK
-Księgowa - Danuta Niedźwiedź


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11:00 do 13:00 (tel. 18 442-45-24). Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i posiedzenia zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w pok. 230 (Sala Oficerska), II piętro.
Komunikat
W związku z aktualną ciężką sytuacją związaną bezpośrednio z pandemią koronawirusa Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj.małopolskiego podjął szereg działań mających na celu wsparcie policjantów i pracowników policji garnizonu małopolskiego.
Jednym z nich było podjęcie prac i negocjacji z firmą produkującą produkty spożywcze kierowane do osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających różne sporty oraz funkcjonujących w biegu i z podniesionym poziomem stresu zawodowego. Darowizna ta Decyzją Prezydium Zarządu w całości bezpłatnie zostaje skierowana dla policjantów, pracowników policji, emerytów i rencistów Policji - członków związku zawodowego NSZZ Policjantów i NSZZ Pracowników Policji.
Zarząd OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu otrzymał przydział darowizny do rozprowadzenia wśród członków związku.

W związku z powyższym, prosi się wszystkich członków o telefoniczny kontakt w sprawie odbioru i sposobie przekazywania przydzielonych produktów odżywczych /paczek/ – do kol. Zarzadu OT na n/w nr tel;
- Jan Kowalik tel. 604-697-496
- Czesław Chronowski tel.538-635-039 - koordynator rozdziału
- Lesław Olech tel. 694-085-961
- Narcyz Sikorski tel. 539-732-872

Dodane przez Administrator dnia maj 16 2020 02:05:03 0 Komentarzy · 7 Czytań Drukuj
Związkowa Rocznica
11 maja mija 30 lat od powstania Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów. Zgoda na jego założenie w resorcie siłowym była jednym najważniejszych symboli zmian ustrojowych w naszym kraju.
Z tej okazji w siedzibie Komendy Głównej Policji w Warszawie gen. insp. Jarosław Szymczyk wręczył przewodniczącemu NSZZ Policjantów Rafałowi Jankowskiemu złoty medal “Za zasługi dla Policji” nadany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego, a także list gratulacyjny z prośbą o przekazanie najlepszych życzeń wszystkim członkom NSZZ Policjantów.
Z kolei szef związków przyznał Komendantowi Głównemu Policji medal z okazji 30-lecia Niezależnego
Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów z legitymacją nr 2. Jak podkreślił, legitymacja z numerem pierwszym należy do oficera, który zarejestrował związek, byłego komendanta głównego podinsp. w st. spocz. Romana Huli.
Przyznanie kolejnego, tak wysokiego numeru obecnemu szefowi polskich policjantów stanowi dowód uznania dla współpracy w walce o sprawy funkcjonariuszy.

Historia policyjnego związku warta jest przybliżenia szerszemu gronu czytelników…

Tekst autorstwa Sławomira Koniuszego, który ukaże się w najnowszym, majowym wydaniu miesięcznika „Policja 997”

Więcej o jubileuszu - źródło: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/188350,Zwiazkowa-rocznica.html2020.05.11
ZAŁ
Dodane przez Administrator dnia maj 12 2020 23:56:41 0 Komentarzy · 9 Czytań Drukuj
Wielkanoc 2020
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 06 2020 13:12:02 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 26 Czytań Drukuj
Koronawirus - akcja
KOMUNIKAT !!!
POMOC DLA SENIORÓW, EMERYTÓW
I RENCISTÓW POLICJI GARNIZONU MAŁOPOLSKIEGO

Z inicjatywy Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. małopolskiego przy współudziale Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji w Krakowie
w związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-Co-2 rozpoczynamy akcję:
„KAŻDA PORA JEST DOBRA NA POMOC DLA SENIORA”.
Do ww. akcji włączył się p.o. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie
insp. Roman Kuster z równoczesnym zapewnieniem, że w ramach swoich uprawnień
i możliwości przekaże pełne wsparcie i pomoc w jej organizację i przebieg.
Akcja ta skierowana jest przede wszystkim dla byłych funkcjonariuszy i pracowników Policji garnizonu małopolskiego, którzy obecnie są emerytami i rencistami. Celem akcji
jest m.in. pomoc w zrobieniu zakupów i dostarczeniu ich do miejsc zamieszkania osób potrzebujących pomocy w tych trudnych dniach, kiedy z uwagi na ich własne bezpieczeństwo nie powinny opuszczać swojego miejsca zamieszkania.
Z pomocy świadczonej przez związkowców, funkcjonariuszy i pracowników Policji mogą skorzystać emeryci i renciści policyjni mieszkający na terenie Małopolski, w wieku 60+,
oraz osoby młodsze, które są obciążone innymi chorobami współistniejącymi
lub są po przebytym leczeniu ciężkich chorób, które zwiększają ryzyko zakażenia,
jak również ciężkiego przebiegu ewentualnej terapii po zachorowaniu na koronawirusa.
Zgłaszania osób, które oczekują pomocy można dokonywać do wojewódzkich koordynatorów ww. akcji:
Kol. Andrzej Mruczek, nr tel.: + 48 608-348-368
Kol. Justyna Skiba, nr tel.: +48 793-369-335
Dodatkowo ww. Zarządy informują, że w związku z wystąpieniem w Polsce zagrożenia zakażenia koronawirusem i szeregiem działań z tym związanych jest możliwe uzyskanie zapomóg finansowych, na które zostały zabezpieczone specjalne środki. Warunkiem uzyskania wsparcia finansowego jest złożenie do właściwej organizacji związkowej odpowiedniego wniosku, z wykazaniem, że sytuacja związana z koronawirusem miała bezpośredni wpływ
na poważne obniżenie kondycji ekonomicznej Wnioskodawcy lub jego najbliższej Rodziny. Zapomogi finansowe będą przyznawana tylko dla członków ww. organizacji związkowych.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w ramach prowadzonej akcji, można się również kontaktować z członkami Zarządu OT EiRP NSZZP w Nowym Sączu na nr tel. zawarte w komunikacie jak niżej; z dnia 13.03.2020 r.

Dodane przez Administrator dnia marzec 19 2020 23:47:25 0 Komentarzy · 35 Czytań Drukuj
Komunikat
W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego na terenie RP i dalszym rozszerzaniem się koronawirusa - Zarząd OT EiR Policji NSZZP w Nowym Sączu - zawiesza pełnienie dyżurów we wtorki i piątki w godz. 11,00 - 13,00 do odwołania.
W przypadkach pilnych spraw, proszę o kontakt do kol. z Zarządu OT na n/w nr tel;
kol. Jan Kowalik - tel. 604 -697-496
kol. Lesław Olech - 694-085-961
kol. Narcyz Sikorski - 539-732-872
kol. Wiesław Oksiutycz - 793-648-628
kol. Elżbieta Rzęsikowska - 695-001-241
kol. Czesław Chronowski - 880-247-061
kol. Czesław Król - 609-326-225
kol. Henryk Sobczak - 601-066-165
Dodane przez Administrator dnia marzec 13 2020 02:59:59 0 Komentarzy · 36 Czytań Drukuj
Spotkanie z okazji "Dnia Kobiet"
W dniu 10 marca br. w restaurcji "Rypsówka" odbyło się uroczyste spotkanie z członkiniami naszego związku z okazji "Dnia Kobiet", które zorganizował Zarząd OT EiR Policji NSZZP w Nowym Saczu. Zaproszone Panie w kameralnej sali przywitał przewodniczący Zarządu J. Kowalik - składając im serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia oraz wiele uśmiechu i radości na codzień w życiu osobistym, a następnie koledzy wręczyli kwiaty wraz z symbolicznym upominkiem. W dalszej części spotkania podanie smakowitego obiadu, a później toast z lampką wina za zdrowie "Pań " oraz ciastko, kawa, herbata, zimne zakąski z sałatką i napojami. Uczestniczące koleżanki były zadowolone i uśmiechnięte z przygotowanego spotkania, które upłynęło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.
Dodane przez Administrator dnia marzec 12 2020 23:51:27 0 Komentarzy · 33 Czytań Drukuj
Komunikat
W związku z obecną sytuacją na terenie RP oraz wzrastającym rozpowszechnianiu zakażenia się koronawirusem - Zarząd OT EiRP NSZZP w Nowym Saczu - odwołuje wyjazd grupowy na baseny termalne w Szaflarach, który był planowany na dzień 18 marca br. z uwagi na ewentualne zagrożenie zdrowia uczestników.
Jednocześnie nadmienia się, że zainteresowane osoby mogą indiwidualnie korzystać z takich wyjazdów w ramach dostępnych kart wstępu na w/w termy.
Dodane przez Administrator dnia marzec 12 2020 02:15:38 0 Komentarzy · 38 Czytań Drukuj
Zaproszenie
Tegoroczne spotkanie z okazji "Dnia Kobiet" połączone z uroczystym poczęstunkiem - Zarząd Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Saczu - organizuje dla wszystkich koleżanek naszego związku w dniu 10 marca 2020 r. o godzinie 16,00. Spotkanie odbędzie się w restauracji "Rypsówka" przy ul. Granicznej 95 na które, zaprasza się również osoby towarzyszące i niezrzeszone a koszt uczestnictwa wynosi 50 zł. Uprzejmie prosi się o telefoniczne potwierdzenie przybycia na spotkanie w terminie do dnia 9 marca br. W imieniu Zarządu OT - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych,

Dodane przez Administrator dnia marzec 03 2020 01:32:39 0 Komentarzy · 37 Czytań Drukuj
Komunikat
Wydział Finansowy KWP w Krakowie informuje, że z dniem 1 marca 2020 roku zostaje zlikwidowana kasa w KWP. W związku z tym informuje się wszystkich zainteresowanych, a ubiegających się o zapomogi świadczeń socjalnych z Funduszu Emerytów i Rencistów Policji aby posiadali konta bankowe do przelewu. Wypłaty pieniężne w dotychczasowych warunkach nie będą już realizowane. W przypadku braku takiego konta, osoby te winny podać rachunek bankowy bliskich "osób zaufanych" na które, będą dokonywane przelewy pieniężne.
Dodane przez Administrator dnia luty 28 2020 01:50:10 0 Komentarzy · 31 Czytań Drukuj
Zabawa Karnawałowa
W ostatnią sobotę karnawału, tj. 22 lutego br. Zarząd OT EiRP wraz z ZT NSZZ Policjantów i Zarządem NSZZ FiP Więziennictwa w Nowym Saczu zorganizował zabawę dla swoich członków i ich rodzin, która odbyła się jak co roku w restauracji "Rypsówka". Przy pięknie wystrojonych salach i bogato zastawionych stołach oraz podawaniu wykwintnych dań serwowanych przez nowego Szefa kuchni - wszyscy goście uczestniczący w tegorocznej zabawie, wspaniale się bawili pod przebojowe rytmy muzyczne w wykonaniu zespołu "Due Play" do późnych godzin nocnych.
Dodane przez Administrator dnia luty 23 2020 21:32:56 0 Komentarzy · 42 Czytań Drukuj
Komunikat
Zarząd Wojewódzkii NSZZ Policjantów woj. małopolskiego z uwagi na duże zainteresowanie korzystania z abonamentowych kart SIM, przygotował dla swoich członków i ich rodzin kolejną ofertę;

- kart telefonicznych wraz z przynależnością do Funduszu Pomocy Socjalnej w cenie 10 zł. oraz miesięczny abonament w tej samej cenie z możliwość zakupu nawet kilku kart SIM. W ramach usługi telefonicznej w sieci T-Mobile, zawartej na 24 miesięce w okresie od 1 kwietnia 2020 r. do 30 marca 2022 r. abonent uzyskuje możliwość nielimitowanych rozmów telefonicznych do wszystkich sieci telefonii komórkowej i telefonii stacjonarnej, nielimitowane SMS, MMS w kraju + pakiet 20 GB Internetu, możliwość dodatkowych pakietów internetowych po 4 GB w cenie 50 gr.

Wszystkich zainteresowanych członków naszego związku, proszę o zgłaszanie się w tej sprawie w terminie do dnia 10 marca 2020 r. podczas pełnionych dyżurów /we wtorki i piątki w godz. 11,00 - 13,00/ w siedzibie Zarządu OT E i RP NSZZP przy ul. Grottgera 50 lub kontakt na tel. 18/ 442-45-24.
Dodane przez Administrator dnia luty 21 2020 23:01:04 0 Komentarzy · 41 Czytań Drukuj
Strona 1 z 30 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Wszystkie oferty ubezpieczeniowe dostępne są na stronie ZW NSZZP w Krakowie (link po lewej) pod zakładką "DLA ZWIAZKOWCÓW/Oferty ubezpieczeniowe.

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłać na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu