Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria środa, Listopad 26, 2014
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Najnowszy Użytkownik: Jakris3
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu powołana przez ZW NSZZP woj. małopolskiego w Krakowie dnia 12 grudnia 2012 r. - na wniosek Walnego Zebrania Koła E i R Policji, które zostało założone w dniu 21 stycznia 1991 r. Organizacja Terenowa zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK
3. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ - sekretarz
5. Członek Zarządu - Bolesław GUMULAK
6. Członek Zarządu - Zbigniew KRÓL
7. Członek Zarządu - Marian STACHOŃ
8. Członek Zarządu - Wanda ŚMIGIELSKA


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11,00 do 13,00. Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w siedzibie OT E i RP NSZZP pok. 240, II piętro.
Mikołajki 2014

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia listopad 19 2014 17:31:06 0 Komentarzy · 2 Czytań Drukuj
Zabawa Andrzejkowa - ZAPROSZENIE

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia listopad 01 2014 11:16:21 0 Komentarzy · 5 Czytań Drukuj
Dwudniowa wycieczka do Niedzicy
W dniach 24-25 października br. Zarząd OT E i RP NSZZ w Nowym Sączu zorganizował wycieczkę turystyczną, połączona z wypoczynkiem w Wojskowych Domach Wypoczynkowych Niedzica dla członków i ich rodzin, których było ogółem 25 osób. Dwudniowy program wycieczki, którą prowadził przewodnik W. Leśniara przedstawiał się następująco: zwiedzanie Ochotnicy Dolnej i Górnej / droga Barabów/, Muzeum "Józefa Tischnera" w Łopusznej oraz Miniatur Zamków i architektury Spisza, Orawy i Podhala. Następnie zakwaterowanie w WDW Niedzica, obiadokolacja, spotkanie integracyjne przy muzyce i recital gitarowy, a w drugim dniu śniadanie, zwiedzanie Kościółka Św. Elżbiety z XV wieku w Trybszu oraz przejazd do Białki Tatrzańskiej na kąpiele w basenach termalnych "Bania". Powrót do Nowego Sącza w godzinach popołudniowych - zrelaksowanych, wypoczętych i dobrych nastrojach oraz humorach uczestników wycieczki.
Dodane przez Administrator dnia październik 29 2014 19:17:54 0 Komentarzy · 4 Czytań Drukuj
Spotkanie integracyjne w Barcicach
Na zaproszenie NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Koła Emerytów i Rencistów w ZK Nowym Sączu w dniu 17.10.br. zorganizowano wspólne spotkanie integracyjne z członkami i ich rodzinami OT E i RP i ZT NSZZ Policjantów, które odbyło się w Barcicach w lokalu "Stodoła". Impreza cieszyła się dużym zadowoleniem ze strony uczestników, a serwowane tradycyjne i smaczne dania przy których wszyscy bawili się wesoło pod tanecznymi rytmami muzyki "DJ", które trwały do późnych godzin nocnych. Z naszych organizacji związkowych w spotkaniu uczestniczyło ogółem 22 osoby.
Dodane przez Administrator dnia październik 28 2014 19:16:28 0 Komentarzy · 8 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia październik 13 2014 18:42:47 0 Komentarzy · 16 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Koło Emerytów i Rencistów wraz z ZT NSZZ Policjantów i Organizacją Terenową Emerytów i Rencistów Policji NSZZ w Nowym Sączu - organizują wspólnie spotkanie integracyjne w dniu 17 października br. o godz. 18,00, które odbędzie się w Barcicach lokal"Stodoła w Odnożynie". Organizatorzy zapewniają: gorące posiłki, zimne zakąski, napoje /bez alkoholu/, obsługę muzyczną imprezy oraz transport, a odjazd będzie z dworca PKP w Nowym Sączu o godz. 17,00. Koszt imprezy dla członków i współmałżonków wynosi - 40 zł, a niezrzeszonych 70 zł, od osoby. Zgłoszenia udziału w imprezie połączone z jednoczesnym wniesieniem wpłaty przyjmują w terminie do dnia 14.10.br. członkowie Zarządu OT E i RP we wtorki i piątki popdczas pełnionych dyżurów. Natomiast zgłoszenia od NSZZP przyjmują kol. J. Sarnicki, J. Mółka, W. Kruczek i A. Janusz z/ RKO/. W imieniu Zarządów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Dodane przez Administrator dnia wrzesień 28 2014 21:14:14 0 Komentarzy · 11 Czytań Drukuj
VIII Dnia Przyjaźni w Feleczynie
Tradycyjnie w dniu 25.07.br. Zarząd Regionu IPA wraz ZT NSZZP w KMP Nowy Sącz, zorganizował w Feleczynie Piknik Rodzinny - "VIII Dni Przyjaźni" dla swoich członków, sympatyków i policjantów, m.in; z Macedoni, Serbiii, Słowacji i Węgier, jak również zaproszonych emerytów i rencistów Policji z OT E i RP NSZZP oraz z Federacji Służb Mundurowych z terenu Nowego Sącza. Impreza jak corocznie cieszyła się dużym zadowoleniem i przy smacznych daniach grillowych, zakąskach, napojach uczestniczący goście - policjanci przy muzyce "DJ" bawili się wesoło do późnych godzin nocnych.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 31 2014 16:22:40 1 Komentarzy · 46 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Zarząd Regionu IPA w Nowym Sączu przy współudziale ZT NSZZP - organizuje "VIII Dni Przyjaźni" połączone z corocznym piknikiem rodzinnym na które serdecznie zaprasza członków związku /w tym również emerytów i rencistów/ oraz sympatyków do udziału w dniu 25 lipca 2014 r. w Feleczynie.
Spotkanie to, będzie okazją do poznania policjantów ze Serbii, Chorwacji i Węgier, którzy gościć będą na naszym terenie. Koszt uczestnictwa wynosi 40 zł. od osoby, a zrzeszeni 25 zł. od osoby. Wyjazd autobusem o godz. 16,00 z parkingu przy KMP Nowy Sącz. Ubezpieczenie uczestnictwa w spotkaniu wykupują uczestnicy we własnym zakresie. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22.07. br. we wtorek o godz.11,00 - 13,00 w OT E i RP NSZZ celem dokonania zapisu i wpłaty.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 20 2014 16:36:52 0 Komentarzy · 33 Czytań Drukuj
Piknik Służb Mundurowych - na sportowo
Dnia 29 czerwca br. na stadionie Sandecji w Nowym Sączu odbył się rodzinny piknik służb mundurowych, który zorganizowany został pod patronatem Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy Zakładu Karnego, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz Policji /ZT NSZZP i OT i EiRP/. W impreze, która rozpoczęła się o godz. 14,00 można było się zapoznać ze specyfiką każdej ze służb, a najmłodsi mogli uczestniczyć w zajęciach z wykorzystaniem przygotowanego sprzętu. Rozgrywane były turnieje piłki nożnej o Puchar Przechodni Naczelnika Zakładu Karnego oraz inne atrakcje gry i zabawy, konkursy prowadzone przez animatorów, a biorące w nich udział dzieci obdarowane były atrakcyjnymi nagrodami. Był również pokaz sprawności funkcjonariuszy Zakładu Karnego z zakresu walk wręcz oraz technik interwencji. Organizatorzy wszystkich służb zapewnili uczestnikom poczęstunek oraz inne ciekawe zajęcia dla najmłodszych m.in: przejażdżki na kucykach, dmuchane zjeżdżalnie, zawody sportowe i zabawy dla dzieci z udziałem zespołu muzycznego. Impreza trwała do godzin wieczornych i ku zadowoleniu wszystkich uczestników pikniku, w którym wzięło udział ponad 600 uczestników w tym 25 członków wraz z rodzinami z OT E i RP NSZZP.

Dodane przez Administrator dnia lipiec 03 2014 16:19:03 0 Komentarzy · 36 Czytań Drukuj
Zaproszenie na "Wakacyjny Piknik Rodzinny" - Służb Mundurowych

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KMP w Nowym Sączu wspólnie z Organizacją Terenową Emerytów i Rencistów Policji

organizuje w dniu 29 czerwca 2014 roku (niedziela) o godz. 13.00
na stadionie MKS „Sandecja” przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu

”WAKACYJNY PIKNIK RODZINNY”

Program imprezy:
- turniej piłki nożnej z udziałem reprezentacji: KMP, SW, SG, PSP,SM.
- BLOK ZABAW DLA DZIECI (zabawy z chustą , tunel , pokaz baniek mydlanych, nauka chodzenia na szczudłach , wigwam indiański, przeciąganie liny, malowanie twarzy , maski gipsowe, tworzenie postaci z balonów oraz klown)
- MÓJ TATA POLICJANT – NIEZAWODNY PRZYJACIEL
- MÓJ TATA STRAŻAK – NIEZAWODNY PRZYJACIEL
- MÓJ TATA – FUNKCJONARIUSZ SW
- MÓJ TATA STRAŻNIK MIEJSKI – NIEZAWODNY PRZYJACIEL
- MÓJ TATA - OBROŃCA GRANIC PAŃSTWA
(Pokazy sprzętu, pojazdów, rozmowy, foto itp.)
- POKAZ TECHNIK INTERWENCYJNYCH LUB INNYCH DZIAŁAŃ SŁUŻB,
- PRZECIĄGANIE LINY, BIEG RODZINNY,
- ZAPRASZAMY NA GRILA, BIGOS, GROCHÓWKĘ ORAZ NAPOJE.

Wpisowe od uczestnika imprezy wynosi:
- osoby zrzeszone w NSZZ Policjantów i członkowie ich rodzin - 5 zł/os,
- osoby niezrzeszone - 10 zł/os.
Impreza ma charakter zamknięty wyłącznie dla służb mundurowych Policji, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Straży Miejskiej zgodnie ze zgłoszeniem.

Zgłoszenia udziału w planowanej imprezie połączone z jednoczesnym wniesieniem opłaty przyjmują do dnia 23 czerwca 2014 roku kol. Mariusz Witek (KP Krynica), kol. Andrzej Janusz (RKO), kol. Leszek Olech oraz kol. Jakub Mółka (4182) , kol. Witold Kruczek (4226) i kol. Jacek Maciuszek.

W imieniu Zarządów Terenowych serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i życzymy niezapomnianych wrażeń.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 04 2014 22:20:34 0 Komentarzy · 34 Czytań Drukuj
Wycieczka z okazji "Dnia Dziecka"
W dniu 31 maja br. ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu przy współudziale Zarządu OT E i RP, zorganizował do wycieczkę do Chorzowa - wesołe miasteczko z okazji "Dnia Dziecka". Wycieczka połączona z wieloma atrakcjami i niespodziankami cieszyła się ogromnym zadowoleniem ze strony uczestniczących dzieci, jak również rodziców oraz opiekunów. Ogółem uczestniczyła rekordowa ilość - 154 uczestników / 3 autokary/ a wśród nich także dzieci związkowców ze środowiska emerytów i rencistów Policji.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 04 2014 22:12:43 0 Komentarzy · 34 Czytań Drukuj
Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
24/09/2013 20:41
Informuje się członków związku z OT E i RP NSZZP, że można również dokonywać wpłat składki członkowskiej na Nr konta - 27 8805 0009 0043 4094 2000 0010 - Składka roczna wynosi 72 zł.

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie