Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Wtorek, Grudzień 06, 2016
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 26
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 27 8805 0009 0043 4094 2000 0010
POLECANE
NSZZP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK
2. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ
5. Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI
6. Członek Zarządu - Czesław CHRONOWSKI
7. Członek Zarządu - Czesław KRÓL
8. Członek Zarządu - Elżbieta RZĘSIKOWSKA
9. Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11:00 do 13:00 (tel. 18 442-45-24). Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i posiedzenia zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w pok. 230 (Sala Oficerska), II piętro.
Zabawa Andrzejkowa
Zarząd OT E i R Policji NSZZP wraz z ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu zorganizował zabawę andrzejkową dla swoich członków i ich rodzin, która odbyła się w restauracji "Rypsówka" w dniu 26 listopada 2016 r. Tradycyjnie serwowane były smaczne dania na gorąco i obfite zimne zakąski oraz napoje, a do urozmajconych rytmów tanecznych przygrywał zespół muzyczny "Due Play" z przebojowymi hitami. Uczestnicy zabawy w ilości 42 osób byli bardzo zadowoleni ze zorganizowanej imprezy, rozbawieni w wesołych humorach i nastroju tańczyli do późnych godzin nocnych.
Dodane przez Administrator dnia listopad 28 2016 18:05:27 0 Komentarzy · 2 Czytań Drukuj
Walne Zebranie
W dniu 4 listopada 2016 roku w sali konferencyjnej KMP Nowy Sącz, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu. Przewodniczący Zarządu Terenowego zapoznał ze sprawozdaniem minionej kadencji z prowadzonej działalności związkowej na rzecz środowiska emerytów i rencistów Policji, a uczestniczący członkowie jednogłośnie udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi OT E i RP. Następnie przystąpiono do przeprowadzenia wyborów, gdzie wybrano nowe władze i delegatów na czteroletnią kadencję:

Zarząd OT E i RP NSZZP

1.Przewodniczący - Jan KOWALIK
2.Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3.Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4.Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ
5.Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI
6.Członek Zarządu - Czesław CHRONOWSKI
7.Członek Zarządu - Czesław KRÓL
8.Członek Zarządu - Elżbieta RZĘSIKOWSKA
9.Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK

Terenowa Komisja Rewizyjna

1. Przewodniczący - Marian PŁOSKONKA
2. Wiceprzewodniczący - Wanda ŚMIGIELSKA
3. Członek - Anna PASIUT

Delegacji na Wojewódzką Konferencję Sprawozdawczo – Wyborczą

1. Jan KOWALIK
2. Wiesław OKSIUTYCZ
3. Lesław OLECH
4. Narcyz SIKORSKI
5. Władysław WASZCZAK

Gratulujemy ponownego wyboru oraz nowym członkom Zarządu OT i TKR - dziękujemy ustępującym !!!
Dodane przez Administrator dnia listopad 06 2016 16:10:01 0 Komentarzy · 10 Czytań Drukuj
Wycieczka "Chochołowskie Termy"
W dniu 29.10.2016 r. Zarząd OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu zorganizował w br. dla swoich członków i ich rodzin kolejną wycieczkę turystyczno - rekreacyjną na Podhale do nowo otwartych basenów "Chochołowskie termy" w których wzięło udział 34 uczestników. Zaplanowany program przez pilota - przewodnika wycieczki było m.in. zwiedzanie na trasie przejazdu zabytków, kościołów, starej drewnianej architektury zabudowań w Chochołowie oraz Muzeum Powstania Chochołowskiego. Główna atrakcja to 2,5 godzinne relaksacyjne kąpiele na basenach termalnych, solankowych z wodą jodową i siarkowych przez uczestników wycieczki. Następnie przejazd na obiad do Zajazdu "Izabela" Harklowa - Dębno, a po sutym podanym obiedzie, przekąskach, kawie, herbacie i napojach odbyła się tradycyjna góralska biesiada połączona ze śpiewem wszystkich uczestników przy muzyce w wykonaniu kol Jana /skrzypce/ i kol. Leszka /gitara/. Powrót do Nowego Sącza w godzinach wieczornych w wesołych nastrojach, uśmiechniętych i zadowolonych uczestników wycieczki.
Dodane przez Administrator dnia październik 30 2016 16:38:06 0 Komentarzy · 10 Czytań Drukuj
Zaproszenie na Andrzejki

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia październik 30 2016 07:36:32 0 Komentarzy · 13 Czytań Drukuj
KOMUNIKAT
Informuje się członków Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu, że Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego w dniu 20 września br. podjął Uchwałę Nr 10/VI/2016 w sprawie przeprowadzenia walnego zebrania sprawozdawczo – wyborczego w ZT woj. małopolskiego oraz wyboru delegatów na wojewódzką konferencję do dnia 8 listopada 2016 r.
W związku z powyższym działając na podstawie & 26 Statutu NSZZ Policjantów postanawia się zwołać w dniu 21 października 2016 r. o godz. 15,00 walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze i delegatów OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu.
W przypadku braku kworum pierwszym terminie /&26 ust.5/- wyznacza się drugi termin na dzień 04 listopada 2016 r. o tej samej godzinie, która odbędzie się w KMP Nowy Sącz - sala oficerska – /II piętro/ przy ul. Grottgera 50.
W imieniu Zarządu OT E i RP NSZZP serdecznie zapraszamy wszystkich członków - Przewodniczący ZT E i RP NSZZP w Nowym Sączu -Jan Kowalik
Dodane przez Administrator dnia październik 17 2016 19:34:18 0 Komentarzy · 21 Czytań Drukuj
Chochołowskie termy

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia październik 05 2016 19:42:28 0 Komentarzy · 19 Czytań Drukuj
Zwiedzanie Lwowa "Miasta Wschodu i Zachodu"
W dniach 1 i 2 października 2016 r. odbyła się zaplanowana wycieczka turystyczna do Lwowa, zorganizowana przez Zarząd OT E i RP i ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu dla członków i ich rodzin. Organizator - pilot w sposób profesjonalny przygotował i zaplanował program wycieczki, Dwudniowe zwiedzanie po Lwowie miejsc i zabytków objętych programem było prowadzone przez przewodnika /polskiego pochodzenia/, które cieszyło się ze strony uczestników dużym zainteresowaniem gdyż przekazywane tematy w sposób ciekawy i wiarygodny zapoznali się z historią mieszkających tam polaków w II RP. W wycieczce ogółem udział wzięło 48 osób, którzy z zadowoleniem i dobrych humorach oraz bez kłopotów /na granicy/ powrócili zgodnie z planem do Nowego Sącza.
Dodane przez Administrator dnia październik 05 2016 10:52:19 0 Komentarzy · 18 Czytań Drukuj
WYCIECZKA DO LWOWA

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia sierpień 17 2016 09:34:02 0 Komentarzy · 34 Czytań Drukuj
Zaproszenie do Feleczyna
Tradycyjnie Zarząd Regionu IPA przy współudziale ZT NSZZP w KMP Nowym Sączu organizuje w dniu 5 sierpnia 2016 r. coroczny piknik w Feleczynie dla członków, policjantów i sympatyków, a do udziału zaprasza się również członków z OT EiRP NSZZP. Koszt wyjazdu dla członków wynosi 30 zł. a dla niezrzeszonych 50 zł. Wpłaty i zapisy do dnia 30 lipca bm. w czasie pełnionych dyżurów. Wyjazd autobusem z parkingu KMP o godzinie 15,30 - Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 27 2016 18:53:56 0 Komentarzy · 29 Czytań Drukuj
Piknik Rodzinny turystyczno - rekreacyjny
W dniu 18 czerwca bm. Zarząd OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu zorganizował dla członków i ich rodzin oraz sympatyków piknik rodzinny w Domu Wypoczynkowym "Barbara" w Gródku N/Dunajcem. W programie m.in; było relaksowe spacerowanie nad jeziorem z przewodnikiem, obiad, rejs statkiem "Jaskółka" do zapory w Rożnowie i widokowe podziwianie okolicznych miejscowości przy sprzyjającej i słonecznej pogodzie. Powrót do DW "Barbara" na schłodzenie się zimnymi napojami i smakowanie przygotowanych różnych pysznych dań grillowych przy jednoczesnym słuchaniu przebojów muzycznych. W dalszej części wspólne biesiadne śpiewy przy przy akompaniamencie harmonii - kol. Władysława Zboźnia do godzin wieczornych. W drodze powrotnej do Nowego Sącza w autokarze dalsze śpiewanie, a wszyscy zrelaksowani uczestnicy tryskałi wyśmienitym humorem i byli bardzo zadowoleni ze zorganizowanej imprezy w której wzięło udział 53 osoby.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 27 2016 21:05:54 0 Komentarzy · 40 Czytań Drukuj
Wycieczka z okazji "Dnia Dziecka"
Tradycyjnie jak co roku ZT NSZZ Policjantów w KMP Nowy Sącz z okazji "Dnia Dziecka" zorganizował w dniu 11 czerwca br. dla członków związku wycieczkę do Parku Rozrywki w Zatorze do udziału, którego zaproszono również dzieci z OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP. Miejscem zwiedzania był potężny kompleks Parku Rozrywki "ENERGYLANDIA" w Zatorze gdzie znajdują się różnego rodzaju atrakcje dla dzieci / w tym ekstremalne/, które zrobiły dla nich ogromne wrażenie i z czego byli bardzo zadowoleni oraz uradowani w drodze powrotnej. Ogółem w wycieczce wzięło udział 118 osób, tj. głównie dzieci wraz z rodzicem lub opiekunem.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 14 2016 21:05:53 0 Komentarzy · 49 Czytań Drukuj
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie