Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria środa, Luty 10, 2016
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 24
Najnowszy Użytkownik: donald_k
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 27 8805 0009 0043 4094 2000 0010
POLECANE
NSZZP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK
2. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ - sekretarz
5. Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI - skarbnik
6. Członek Zarządu - Bolesław GUMULAK
7. Członek Zarządu - Zbigniew KRÓL
8. Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK
9. Członek Zarządu - Wanda ŚMIGIELSKA


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11:00 do 13:00 (tel. 18 442-45-24). Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i posiedzenia zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w pok. 230 (Sala Oficerska), II piętro.
Spotkanie karnawałowe i jubileusz 25 lecia
W dniu 30 stycznia 2016 roku w restauracji "Rypsówka" w Nowym Sączu, odbyło się spotkanie karnawałowe połączone z jubileuszem 25 - lecia powstania związkowej organizacji emerytów i rencistów Policji NSZZ Policjantów w Nowym Sączu. Na spotkanie przybyli członkowie związku wraz z małżonkami oraz zaproszeni Wiceprzewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. małopolskiego w Krakowie kol. Władysław Waszczak, Janusz Sarnicki i Wiceprzewodniczący ZT NSZZP w KMP Nowy Sącz - Jakub Mółka.
Przewodniczący Zarządu OT E i RP - Jan Kowalik powitał przybyłych gości i przedstawił program jubileuszowego spotkania oraz zakres działalności realizowanych zadań wynikających z założeń statutowych, a Wiceprzewodniczący Zarządu OT - kol. Wiesław Oksiutycz przedstawił zarys powstania Koła E i RP w ZT NSZZP w KMP Nowy Sącz i zapoznał z działalnością oraz realizacją nakreślonych zadań przez Zarząd OT E i RP za okres ostatnich 5 -ciu lat.

Następnie koledzy Wiceprzewodniczący ZW NSZZP w Krakowie W. Waszczak i J. Sarnicki przystąpili do uroczystego wręczenia Honorowych Odznak i Medali 25 - lecia przyznanych przez ZG NSZZP w Warszawie dla zasłużonych i zaangażowanych w działalność związkową n/w;

- kol. Danuta Niedźwiedź - Odznaka Honorowa oraz Medal 25 - lecia NSZZP
- kol. Lesław Olech - Odznaka Honorowa
- kol. Andrzej Damian - Odznaka Honorowa Złota
- kol. Jan Kowalik - Odznaka Honorowa Złota
- kol. Andrzej Skalski - Odznaka Honorowa Złota
- kol. Bolesław Gumulak - Odznaka Honorowa Srebrna
- kol. Zbigniew Król - Odznaka Honorowa Srebrna
- kol. Wiesław Oksiutycz - Odznaka Honorowa Brązowa
- kol. Narcyz Sikorski - Odznaka Honorowa Brązowa
- kol. Mariusz Witek - Medal 25 - lecia NSZZP

W dalszej kolejności wyróżniono statuetkami, grawertonami i medalami zasłużonych i długoletnich członków naszego związku tj:

- kol. Małgorzata Rysiewicz
- kol. Augustyn Barnach
- kol. Czesław Chronowski
- kol. Eugeniusz Flak
- kol. Czesław Kachnic
- kol. Tadeusz Myjak
- kol. Józef Prusak
- kol. Marcin Stanek
- kol. Władysław Zbozień
- kol. Eugeniusz Zięcina

Okolicznościowymi jubileuszowymi wyróżnieniami zostali również:

- kol. Władysław Waszczak
- kol. Janusz Sarnicki
- kol. Jakub Mółka

Podziękowania za docenienie działalności związkowej i otrzymane odznaczenia oraz wyróżnienia w imieniu własnym, koleżanek i kolegów składał przewodniczący Jan Kowalik, dziękując również osobom blisko współpracującym w zakresie prowadzonych przedsięwzięć w organizację życia na rzecz środowiska emerytów i rencistów Policji. Skierował także podziękowania wszystkim przybyłym na spotkanie oraz złożył życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. W imieniu zaproszonych podziękowania złożyli kol. Janusz Sarnicki i Jakub Mółka.

Na dalszy program jubileuszowego spotkania pozostały sute i smaczne poczęstunki, tj. przystawka, ciepłe dania kotlet górski, duszone żeberka, bitki wołowe, ciasto, kawa, herbata, zimna płyta, zakąski, sałatki i napoje.
Jak zwykle spotkanie integrujące odbyło się w miłej i wesołej atmosferze, a solista Pan Bogdan swoimi muzycznymi hitami rozbawiał uczestniczących gości, którzy bawili się tańcząc do późnych godzin nocnych. Ogółem w imprezie jubileuszowej udział wzięło 50 osób


Dodane przez Administrator dnia luty 05 2016 20:03:57 0 Komentarzy · 2 Czytań Drukuj
Komunikat
Z uwagi na awarię w pomieszczeniach strzelnicy KMP Nowy Sącz, odwołuje się planowany w dniu 30.01.br. "Zimowy Weekend Rodzinny" dla dzieci. Po usunięciu usterek nowy termin będzie ogłoszony - przepraszamy zainteresowanych !.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 29 2016 20:08:40 0 Komentarzy · 2 Czytań Drukuj
Zaproszenie na "Zimowy Weekend Rodziny"
Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Nowym Sączu organizuje "Zimowy Weekend Rodzinny" w dniu 30 stycznia 2016 r. o godz. 10,00 w siedzibie Komendy Miejskiej w Nowym Sączu, do którego zaproszono dzieci członków z OT Emerytów i Rencistów Policji.
W programie;
1/ Zawody strzeleckie dla młodzieży w wieku 8 - 18 lat,
2/ Pokaz Broni,
3/ Poczęstunek,
Zainteresowani do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie.
Wpisowe 5 zł. od osoby w terminie do dnia 29.01.2016 r.
Zapisy przyjmują członkowie Zarządu OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu w czasie pełnienia dyżuru.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 26 2016 16:05:47 0 Komentarzy · 2 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 05 2016 10:51:28 11 Czytań Drukuj
Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 21 2015 10:32:09 0 Komentarzy · 18 Czytań Drukuj
Dzień "Seniora i Jubilatów" 2015
Tradycyjnie Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu już po raz szósty z kolei zorganizował spotkanie dla seniorów i jubilatów z naszej organizacji związkowej, których podejmuje uroczystym obiadem, wręczając paczki z odżywkami witaminowymi oraz okolicznościowymi upominkami. Tegoroczne spotkanie odbyło się dnia 9 grudnia br. w restauracji "Basztowa" w Nowym Sączu, gdzie Przewodniczący Zarządu - J. Kowalik złożył przybyłym seniorom i jubilatom serdeczne życzenia przed wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha i radości oraz dalszych spotkań w takim gronie. Dalsza uroczystość spotkania przy kawie, herbacie,ciastach, zakąskach i napojach przebiegała jak co roku w bardzo miłej atmosferze i radosnych wspomnieniach. A na zakończenie uczestniczący złożyli podziękowania za zaproszenie i pamięć, a w sposób szczególny było m.in; odegranie akordeonem i odśpiewanie "Sto Lat" dla organizatorów imprezy od jednego z najstarszych członków kol. Czesława Kachnica. Paczki dla Seniorów nieobecnych na spotkaniu z powodów zdrowotnych będą im przekazane lub dostarczone przez członków Zarządu do miejsc ich zamieszkania.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 15 2015 19:50:13 0 Komentarzy · 15 Czytań Drukuj
Mikołajki 2015 r.
W dniu 6 grudnia br. ZT NSZZ Policjantów przy współudziale Zarządu OT E i RP NSZZP i Zarządu NSZZ F i PC SW przy ZK w Nowym Sączu zorganizował dla dzieci "Mikołajki". Impreza ta odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu gdzie w sali teatralnej najpierw przedstawiono teatrzyk pt. "O takich dwóch co ukradli księżyc", a po jego zakończeniu "Mikołaj" wszystkim dzieciom wręczył paczki świąteczne. W imprezie tej brało udział ogółem ponad 250 dzieci /w tym 14 dzieci członków z OT E i RP/ i jak zwykle impreza ta cieszyła się radosnym nastrojem i dużym zadowoleniem ze strony uczestniczących oraz ich rodziców i opiekunów.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 11 2015 21:12:41 0 Komentarzy · 19 Czytań Drukuj
Zabawa Andrzejkowa 2015 r.
W dniu 30 listopada br. w restauracji "Rypsówka" odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu dla członków i ich rodzin oraz sympatyków, w której wzięło udział 45 osób. Przy gustownym wystroju sal,bogato zastawionych stołach w różnorodne menu i smacznych posiłkach, wszyscy uczestnicy bawili się wesoło tańcząc przy muzycznych przebojach w wydaniu zespołu "Due Lux" i śpiewie kol. Stanisława. Dużym powodzeniem cieszył się również koncert życzeń dedykowany przez solistę dla solenizantów, jubilatów i gości, którzy bawili się do godzin porannych i jak zwykle wszyscy zadowoleni opuszczali lokal w wspaniałych nastrojach.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 01 2015 18:12:07 0 Komentarzy · 22 Czytań Drukuj
Zaproszenie na "Mikołajki"
Zarząd Terenowy NSZZP w KMP Nowy Sącz wraz z Zarządem OT Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu organizuje dla dzieci funkcjonariuszy Policji "Mikołajki", które odbędą się w dniu 6 grudnia 2015 roku w MOK w Nowym Sączu.
Koszt uczestnictwa wynosi:
- dla dzieci /do lat 14/ członków zrzeszonych w NSZZP - 35 zł/os,
- dla dzieci /do lat 14/ osób niezrzeszonych - 70 z/os,
Powyższa cena obejmuje koszt paczki mikołajkowej oraz przedstawienia teatralnego "O dwóch takich co ukradli Księżyc" i Mikołaja.
Zgłoszenia do udziału dziecka z jednoczesnym wniesieniem opłaty przyjmują podczas pełnionych dyżurów członkowie Zarządu OT E i RP NSZZP w każdy wtorek i piątek w godz. 11,00 do 13,00 - tel. 018/ 442-45-24 w terminie do dnia 01.12.2015 r.
Powyższa impreza odbędzie się w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Saczu przy ul. Al.Wolności od godz. 14,00.
W imieniu Zarządu OT serdecznie zapraszamy zainteresowanych.
Dodane przez Administrator dnia listopad 23 2015 18:11:02 0 Komentarzy · 17 Czytań Drukuj
ZABAWA ANDRZEJKOWA - 2015

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia listopad 03 2015 21:40:43 0 Komentarzy · 29 Czytań Drukuj
Wycieczka turystyczno - rekreacyjna
W dniu 17 października 2015 r. zorganizowana została wycieczka turystyczno - rekreacyjna na trasie Podhale - Szaflary przez Zarząd OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu dla członków i ich rodzin, w której udział wzięło ogółem 41 osób. W programie w której było; m.in; podczas przejazdu szczegółowe przekazywanie historii beskidu sądeckiego i Pienin przez pilota/przewodnika wycieczki, w Krościenku zwiedzanie wystawy eksponatów różnych zwierząt w tym także egzotycznych tj. ssaki, ptaki, gady, ryby, kraby, muszle oraz pienińske ciekawostki obrazy haftowane, koronki i inne, zwiedzanie w m. Kluszkowce starego Kamieniołomu "andezytoiwa skała" i przeszło godzinny przemarsz ścieżką przyrodniczą na szczyt "Wdżaru" oraz podziwianie panoramy i okolic masywu Pienin - Podtatrza oraz przejazd do nowego obiektu termalnego "Gorący Potok" w Szaflarach i relaksowanie się kąpielami na basenach siarkowych. Następnie przejazd do Nowego Targu na obiad i góralskie biesiadowanie ze śpiewami z udziałem gitarzysty, skrzypka i akordeonisty oraz taneczne rytmy zadowolonych i zrelaksowanych uczestników wycieczki, którzy później w wesołych nastrojach z humorem powracali do Nowego Sącza.
Dodane przez Administrator dnia październik 20 2015 18:48:14 0 Komentarzy · 27 Czytań Drukuj
Strona 1 z 18 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie