Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Niedziela, Październik 26, 2014
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Najnowszy Użytkownik: Jakris3
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu powołana przez ZW NSZZP woj. małopolskiego w Krakowie dnia 12 grudnia 2012 r. - na wniosek Walnego Zebrania Koła E i R Policji, które zostało założone w dniu 21 stycznia 1991 r. Organizacja Terenowa zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK
3. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Jerzy JAKUBOWSKI - skarbnik
5. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ - sekretarz
6. Członek Zarządu - Bolesław GUMULAK
7. Członek Zarządu - Zbigniew KRÓL
8. Członek Zarządu - Marian STACHOŃ
9. Członek Zarządu - Wanda ŚMIGIELSKA


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11,00 do 13,00. Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w siedzibie OT E i RP NSZZP pok. 240, II piętro.
ZAPROSZENIE

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia październik 13 2014 18:42:47 0 Komentarzy · 6 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Koło Emerytów i Rencistów wraz z ZT NSZZ Policjantów i Organizacją Terenową Emerytów i Rencistów Policji NSZZ w Nowym Sączu - organizują wspólnie spotkanie integracyjne w dniu 17 października br. o godz. 18,00, które odbędzie się w Barcicach lokal"Stodoła w Odnożynie". Organizatorzy zapewniają: gorące posiłki, zimne zakąski, napoje /bez alkoholu/, obsługę muzyczną imprezy oraz transport, a odjazd będzie z dworca PKP w Nowym Sączu o godz. 17,00. Koszt imprezy dla członków i współmałżonków wynosi - 40 zł, a niezrzeszonych 70 zł, od osoby. Zgłoszenia udziału w imprezie połączone z jednoczesnym wniesieniem wpłaty przyjmują w terminie do dnia 14.10.br. członkowie Zarządu OT E i RP we wtorki i piątki popdczas pełnionych dyżurów. Natomiast zgłoszenia od NSZZP przyjmują kol. J. Sarnicki, J. Mółka, W. Kruczek i A. Janusz z/ RKO/. W imieniu Zarządów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Dodane przez Administrator dnia wrzesień 28 2014 21:14:14 0 Komentarzy · 8 Czytań Drukuj
VIII Dnia Przyjaźni w Feleczynie
Tradycyjnie w dniu 25.07.br. Zarząd Regionu IPA wraz ZT NSZZP w KMP Nowy Sącz, zorganizował w Feleczynie Piknik Rodzinny - "VIII Dni Przyjaźni" dla swoich członków, sympatyków i policjantów, m.in; z Macedoni, Serbiii, Słowacji i Węgier, jak również zaproszonych emerytów i rencistów Policji z OT E i RP NSZZP oraz z Federacji Służb Mundurowych z terenu Nowego Sącza. Impreza jak corocznie cieszyła się dużym zadowoleniem i przy smacznych daniach grillowych, zakąskach, napojach uczestniczący goście - policjanci przy muzyce "DJ" bawili się wesoło do późnych godzin nocnych.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 31 2014 16:22:40 1 Komentarzy · 33 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Zarząd Regionu IPA w Nowym Sączu przy współudziale ZT NSZZP - organizuje "VIII Dni Przyjaźni" połączone z corocznym piknikiem rodzinnym na które serdecznie zaprasza członków związku /w tym również emerytów i rencistów/ oraz sympatyków do udziału w dniu 25 lipca 2014 r. w Feleczynie.
Spotkanie to, będzie okazją do poznania policjantów ze Serbii, Chorwacji i Węgier, którzy gościć będą na naszym terenie. Koszt uczestnictwa wynosi 40 zł. od osoby, a zrzeszeni 25 zł. od osoby. Wyjazd autobusem o godz. 16,00 z parkingu przy KMP Nowy Sącz. Ubezpieczenie uczestnictwa w spotkaniu wykupują uczestnicy we własnym zakresie. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22.07. br. we wtorek o godz.11,00 - 13,00 w OT E i RP NSZZ celem dokonania zapisu i wpłaty.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 20 2014 16:36:52 0 Komentarzy · 28 Czytań Drukuj
Piknik Służb Mundurowych - na sportowo
Dnia 29 czerwca br. na stadionie Sandecji w Nowym Sączu odbył się rodzinny piknik służb mundurowych, który zorganizowany został pod patronatem Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy Zakładu Karnego, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz Policji /ZT NSZZP i OT i EiRP/. W impreze, która rozpoczęła się o godz. 14,00 można było się zapoznać ze specyfiką każdej ze służb, a najmłodsi mogli uczestniczyć w zajęciach z wykorzystaniem przygotowanego sprzętu. Rozgrywane były turnieje piłki nożnej o Puchar Przechodni Naczelnika Zakładu Karnego oraz inne atrakcje gry i zabawy, konkursy prowadzone przez animatorów, a biorące w nich udział dzieci obdarowane były atrakcyjnymi nagrodami. Był również pokaz sprawności funkcjonariuszy Zakładu Karnego z zakresu walk wręcz oraz technik interwencji. Organizatorzy wszystkich służb zapewnili uczestnikom poczęstunek oraz inne ciekawe zajęcia dla najmłodszych m.in: przejażdżki na kucykach, dmuchane zjeżdżalnie, zawody sportowe i zabawy dla dzieci z udziałem zespołu muzycznego. Impreza trwała do godzin wieczornych i ku zadowoleniu wszystkich uczestników pikniku, w którym wzięło udział ponad 600 uczestników w tym 25 członków wraz z rodzinami z OT E i RP NSZZP.

Dodane przez Administrator dnia lipiec 03 2014 16:19:03 0 Komentarzy · 26 Czytań Drukuj
Zaproszenie na "Wakacyjny Piknik Rodzinny" - Służb Mundurowych

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KMP w Nowym Sączu wspólnie z Organizacją Terenową Emerytów i Rencistów Policji

organizuje w dniu 29 czerwca 2014 roku (niedziela) o godz. 13.00
na stadionie MKS „Sandecja” przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu

”WAKACYJNY PIKNIK RODZINNY”

Program imprezy:
- turniej piłki nożnej z udziałem reprezentacji: KMP, SW, SG, PSP,SM.
- BLOK ZABAW DLA DZIECI (zabawy z chustą , tunel , pokaz baniek mydlanych, nauka chodzenia na szczudłach , wigwam indiański, przeciąganie liny, malowanie twarzy , maski gipsowe, tworzenie postaci z balonów oraz klown)
- MÓJ TATA POLICJANT – NIEZAWODNY PRZYJACIEL
- MÓJ TATA STRAŻAK – NIEZAWODNY PRZYJACIEL
- MÓJ TATA – FUNKCJONARIUSZ SW
- MÓJ TATA STRAŻNIK MIEJSKI – NIEZAWODNY PRZYJACIEL
- MÓJ TATA - OBROŃCA GRANIC PAŃSTWA
(Pokazy sprzętu, pojazdów, rozmowy, foto itp.)
- POKAZ TECHNIK INTERWENCYJNYCH LUB INNYCH DZIAŁAŃ SŁUŻB,
- PRZECIĄGANIE LINY, BIEG RODZINNY,
- ZAPRASZAMY NA GRILA, BIGOS, GROCHÓWKĘ ORAZ NAPOJE.

Wpisowe od uczestnika imprezy wynosi:
- osoby zrzeszone w NSZZ Policjantów i członkowie ich rodzin - 5 zł/os,
- osoby niezrzeszone - 10 zł/os.
Impreza ma charakter zamknięty wyłącznie dla służb mundurowych Policji, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Straży Miejskiej zgodnie ze zgłoszeniem.

Zgłoszenia udziału w planowanej imprezie połączone z jednoczesnym wniesieniem opłaty przyjmują do dnia 23 czerwca 2014 roku kol. Mariusz Witek (KP Krynica), kol. Andrzej Janusz (RKO), kol. Leszek Olech oraz kol. Jakub Mółka (4182) , kol. Witold Kruczek (4226) i kol. Jacek Maciuszek.

W imieniu Zarządów Terenowych serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i życzymy niezapomnianych wrażeń.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 04 2014 22:20:34 0 Komentarzy · 29 Czytań Drukuj
Wycieczka z okazji "Dnia Dziecka"
W dniu 31 maja br. ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu przy współudziale Zarządu OT E i RP, zorganizował do wycieczkę do Chorzowa - wesołe miasteczko z okazji "Dnia Dziecka". Wycieczka połączona z wieloma atrakcjami i niespodziankami cieszyła się ogromnym zadowoleniem ze strony uczestniczących dzieci, jak również rodziców oraz opiekunów. Ogółem uczestniczyła rekordowa ilość - 154 uczestników / 3 autokary/ a wśród nich także dzieci związkowców ze środowiska emerytów i rencistów Policji.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 04 2014 22:12:43 0 Komentarzy · 29 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KMP w Nowym Sączu wspólnie z Organizacją Terenową Emerytów i Rencistów Policji z okazji

DNIA DZIECKA

organizuje w dniu 31 maja 2014 roku

wycieczkę do Chorzowa „Wesołe Miasteczko” połączoną z:

Atrakcje: rollercoaster, apollo, ześlizg do wody, ufo, beczka śmiechu, gwiazda duża, balerina, skoternia, disco, piracik, kon-tiki, dolina niedźwiedzia, bajka i wiele innych atrakcji w cenie biletu.

Koszt uczestnictwa w powyższej imprezie wynosi:

- osoby zrzeszone w NSZZ Policjantów i członkowie ich rodzin - 30 zł/os,
- osoby niezrzeszone - 90 zł/os.

Powyższa cena obejmuje koszt: przejazdu autokarem, wejścia na w/wym. imprezy, obiad, lody, ubezpieczenie NNW.
Zgłoszenia udziału w planowanej imprezie połączone z jednoczesnym wniesieniem opłaty przyjmuje do dnia 26 maja 2014 roku kol. M. Witek (KP Krynica), kol. W. Kruczek (tel. 4226), kol. A. Janusz (RKO), oraz kol. Jakub Mółka (4182), Jacek Maciuszek i kol. L. Olech z OT E i RP tel. (4524).

Wyjazd autokarem w dniu 31 maja 2014 roku o godz. 7.00 z parkingu przy ul. Grottgera 50 w Nowym Sączu. Planowany powrót tego samego dnia w godzinach wieczornych.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
W imieniu Zarządów serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Dodane przez Administrator dnia maj 19 2014 20:25:04 0 Komentarzy · 34 Czytań Drukuj
KOMUNIKAT
Zarząd OT E i RP NSZZ Policjantów w Nowym Sączu informuje członków związku; o składanie fotografii /wymiary 2,5 -3 cm,/ w celu wyrobienia nowych legitymacji członkowskich. Zdjęcia zainteresowani winni dostarczyć do siedziby związku kol. Zarządu OT pełniącym dyżur w każdy wtorek oraz piątek tygodnia w godz. 11,00 do 13,00.
Dodane przez Administrator dnia maj 13 2014 16:48:56 0 Komentarzy · 35 Czytań Drukuj
Wycieczka Solec - Zdrój
W dniu 26 kwietnia 2014 r. Zarząd OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu zorganizował wycieczkę rekreacyjno - turystyczną do Solca - Zdroju woj. świętokrzyskie dla swoich członków i ich rodzin. W programie było m. in; kąpiele lecznicze w wodzie siarczkowej oraz w basenach mineralnych, w drodze powrotnej zwiedzanie zamku w Dębnie - muzeum wnętrz, a następnie obiad w karczmie "Gosprzydowa" i spotkanie integracyjne. Wycieczka cieszyła się dużym zadowoleniem ze strony 30 zrelaksowanych uczestników.
Galeria z tego wydarzenia jest dostępna TUTAJ.
Dodane przez Administrator dnia maj 02 2014 18:59:10 0 Komentarzy · 35 Czytań Drukuj
Życzenia Wielkanocne 2014

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 14 2014 20:58:50 0 Komentarzy · 33 Czytań Drukuj
Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
24/09/2013 20:41
Informuje się członków związku z OT E i RP NSZZP, że można również dokonywać wpłat składki członkowskiej na Nr konta - 27 8805 0009 0043 4094 2000 0010 - Składka roczna wynosi 72 zł.

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie