Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Piątek, Maj 27, 2016
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 24
Najnowszy Użytkownik: donald_k
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 27 8805 0009 0043 4094 2000 0010
POLECANE
NSZZP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK
2. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ - sekretarz
5. Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI - skarbnik
6. Członek Zarządu - Bolesław GUMULAK
7. Członek Zarządu - Zbigniew KRÓL
8. Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK
9. Członek Zarządu - Wanda ŚMIGIELSKA


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11:00 do 13:00 (tel. 18 442-45-24). Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i posiedzenia zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w pok. 230 (Sala Oficerska), II piętro.
ZAPROSZENIE

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia maj 26 2016 19:43:55 0 Komentarzy · 1 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia maj 17 2016 19:36:12 0 Komentarzy · 6 Czytań Drukuj
Zakopane - Szaflary "Gorący Potok"
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji wraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Nowym Sączu zorganizował dla członków i ich rodzin w dniu 16 kwietnia bm. wycieczkę turystyczno - rekreacyjną na trasie do Zakopanego i Szaflar, połączoną z kąpielami na otwartych basenach "Gorący "Potok". Wycieczka prowadzona była przez pilota - przewodnika PTTK - I. Gomułkę a przy pięknej słonecznej pogodzie i zgodnie z zaplanowanym programem tj; spacerowanie po Gubałówce, podziwianiu panoramy Tatr, zwiedzaniu TPN - rejonu krokwi oraz przejazd do Szaflar na termy siarkowe. Po zakończonych 2,5 godzinnych kąpielach przemieszczenie się do Nowego Targu na obiad do lokalu "U Józka", a następnie tradycyjne spotkanie i góralskie biesiadowanie połączone ze śpiewami przy akompaniamencie gitarzysty "Leszka" oraz skrzypka "Jana", które jak zawsze cieszą się ogromnym zadowoleniem ze strony 40 uczestników. Powrót do Nowego Sącza w godzinach wieczornych - zrelaksowanych i w radosnych nastrojach wszystkich uczestników z kolejnej udanej wycieczki.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2016 18:56:00 0 Komentarzy · 13 Czytań Drukuj
WYCIECZKA - ZAPROSZENIE

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia marzec 25 2016 10:40:05 0 Komentarzy · 13 Czytań Drukuj
WIELKANOC

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia marzec 24 2016 12:12:58 0 Komentarzy · 22 Czytań Drukuj
Spotkanie z okazji "Dnia Kobiet"
W dniu 7 marca bm. w restauracji "Basztowa" Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu zorganizował uroczyste spotkanie z okazji "Dnia kobiet" dla koleżanek związku oraz zaproszonych kobiet. Na wstępie przewodniczący Zarządu J. Kowalik złożył zaproszonym Paniom życzenia wszelkiej pomyślności i codziennej radości, dużo uśmiechu, zdrowia oraz corocznych spotkań w takim gronie. Następnie koledzy z Zarządu wręczyli kwiaty oraz symboliczne upominki, które bardzo spodobały się paniom. W czasie spotkania po podaniu smakowitego ciepłego poczęstunku, ciastka, kawy, herbaty, słodyczy oraz napojów wzniesiono toast lampką wina za zdrowie "Pań", który wprowadził miłą i sympatyczną atmosferę wspominając wcześniejsze humorystyczne okresy, a z których to najbardziej wesołe i zadowolone były uczestniczki tego spotkania.
Dodane przez Administrator dnia marzec 09 2016 18:25:22 0 Komentarzy · 19 Czytań Drukuj
Spotkanie w "Zimowy Weekend"
Tradycyjnie jak co roku w dniu 5 marca br. ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu zorganizował "Zimowy Weekend Rodzinny" dla swoich członków i ich rodzin, w których brały również udział dzieci z OT E i RP NSZZP. Zgodnie z programem odbyły się zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży na strzelnicy KMP w Nowym Sączu, a dla najlepszych czekały okolicznościowe nagrody i dyplomy. Następnie odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz broni będącej na wyposażeniu Policji, który cieszył się wielkim zaciekawieniem i zainteresowaniem. Na zakończenie uroczysty poczęstunek dla uczestników.
Dodane przez Administrator dnia marzec 09 2016 17:24:23 0 Komentarzy · 16 Czytań Drukuj
Dzień Kobiet

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.
Dodane przez Administrator dnia marzec 07 2016 19:30:10 0 Komentarzy · 16 Czytań Drukuj
Komunikat
Informuje się, że po usunięciu awarii na strzelnicy w KMP Nowy Sącz w dniu 5 marca /sobota/ br. o godz. 10,00 odbędzie się planowany "Zimowy Weekend Rodzinny" dla dzieci członków NSZZP. Zainteresowanych proszę o kontakt podczas pełnionych dyżurów przez czł.Zarządu OT E i RP NSZZP w terminie do dnia 3.03.br. Dodatkowo w programie będzie; "udzielanie pierwszej pomocy", pozostałe informacje zawarte w zaproszeniu z dnia 26.01.2016 r.
Dodane przez Administrator dnia luty 27 2016 16:16:08 0 Komentarzy · 18 Czytań Drukuj
Spotkanie karnawałowe i jubileusz 25 lecia
W dniu 30 stycznia 2016 roku w restauracji "Rypsówka" w Nowym Sączu, odbyło się spotkanie karnawałowe połączone z jubileuszem 25 - lecia powstania związkowej organizacji emerytów i rencistów Policji NSZZ Policjantów w Nowym Sączu. Na spotkanie przybyli członkowie związku wraz z małżonkami oraz zaproszeni Wiceprzewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. małopolskiego w Krakowie kol. Władysław Waszczak, Janusz Sarnicki i Wiceprzewodniczący ZT NSZZP w KMP Nowy Sącz - Jakub Mółka.
Przewodniczący Zarządu OT E i RP - Jan Kowalik powitał przybyłych gości i przedstawił program jubileuszowego spotkania oraz zakres działalności realizowanych zadań wynikających z założeń statutowych, a Wiceprzewodniczący Zarządu OT - kol. Wiesław Oksiutycz przedstawił zarys powstania Koła E i RP w ZT NSZZP w KMP Nowy Sącz i zapoznał z działalnością oraz realizacją nakreślonych zadań przez Zarząd OT E i RP za okres ostatnich 5 -ciu lat.

Następnie koledzy Wiceprzewodniczący ZW NSZZP w Krakowie W. Waszczak i J. Sarnicki przystąpili do uroczystego wręczenia Honorowych Odznak i Medali 25 - lecia przyznanych przez ZG NSZZP w Warszawie dla zasłużonych i zaangażowanych w działalność związkową n/w;

- kol. Danuta Niedźwiedź - Odznaka Honorowa oraz Medal 25 - lecia NSZZP
- kol. Lesław Olech - Odznaka Honorowa
- kol. Andrzej Damian - Odznaka Honorowa Złota
- kol. Jan Kowalik - Odznaka Honorowa Złota
- kol. Andrzej Skalski - Odznaka Honorowa Złota
- kol. Bolesław Gumulak - Odznaka Honorowa Srebrna
- kol. Zbigniew Król - Odznaka Honorowa Srebrna
- kol. Wiesław Oksiutycz - Odznaka Honorowa Brązowa
- kol. Narcyz Sikorski - Odznaka Honorowa Brązowa
- kol. Mariusz Witek - Medal 25 - lecia NSZZP

W dalszej kolejności wyróżniono statuetkami, grawertonami i medalami zasłużonych i długoletnich członków naszego związku tj:

- kol. Małgorzata Rysiewicz
- kol. Augustyn Barnach
- kol. Czesław Chronowski
- kol. Eugeniusz Flak
- kol. Czesław Kachnic
- kol. Tadeusz Myjak
- kol. Józef Prusak
- kol. Marcin Stanek
- kol. Władysław Zbozień
- kol. Eugeniusz Zięcina

Okolicznościowymi jubileuszowymi wyróżnieniami zostali również:

- kol. Władysław Waszczak
- kol. Janusz Sarnicki
- kol. Jakub Mółka

Podziękowania za docenienie działalności związkowej i otrzymane odznaczenia oraz wyróżnienia w imieniu własnym, koleżanek i kolegów składał przewodniczący Jan Kowalik, dziękując również osobom blisko współpracującym w zakresie prowadzonych przedsięwzięć w organizację życia na rzecz środowiska emerytów i rencistów Policji. Skierował także podziękowania wszystkim przybyłym na spotkanie oraz złożył życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. W imieniu zaproszonych podziękowania złożyli kol. Janusz Sarnicki i Jakub Mółka.

Na dalszy program jubileuszowego spotkania pozostały sute i smaczne poczęstunki, tj. przystawka, ciepłe dania kotlet górski, duszone żeberka, bitki wołowe, ciasto, kawa, herbata, zimna płyta, zakąski, sałatki i napoje.
Jak zwykle spotkanie integrujące odbyło się w miłej i wesołej atmosferze, a solista Pan Bogdan swoimi muzycznymi hitami rozbawiał uczestniczących gości, którzy bawili się tańcząc do późnych godzin nocnych. Ogółem w imprezie jubileuszowej udział wzięło 50 osób


Dodane przez Administrator dnia luty 05 2016 20:03:57 0 Komentarzy · 26 Czytań Drukuj
Komunikat
Z uwagi na awarię w pomieszczeniach strzelnicy KMP Nowy Sącz, odwołuje się planowany w dniu 30.01.br. "Zimowy Weekend Rodzinny" dla dzieci. Po usunięciu usterek nowy termin będzie ogłoszony - przepraszamy zainteresowanych !.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 29 2016 20:08:40 0 Komentarzy · 19 Czytań Drukuj
Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie