Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Piątek, Kwiecień 20, 2018
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK - tel. służbowy: 604-697-496
2. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ
5. Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI
6. Członek Zarządu - Czesław CHRONOWSKI
7. Członek Zarządu - Czesław KRÓL
8. Członek Zarządu - Elżbieta RZĘSIKOWSKA
9. Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK
-Księgowa - Danuta Niedźwiedź


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11:00 do 13:00 (tel. 18 442-45-24). Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i posiedzenia zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w pok. 230 (Sala Oficerska), II piętro.
Zaproszenie-wycieczka
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 12 2018 15:09:32 0 Komentarzy · 8 Czytań Drukuj
Zaproszenie na wycieczkę
Dodane przez Administrator dnia marzec 27 2018 15:00:43 0 Komentarzy · 9 Czytań Drukuj
APEL
17 MARCA 2018 PRZEZ BARTOSZ IZDEBSKI
APEL – POMÓŻMY NASZEMU KOLEDZE W WALCE Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ.

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Komendy Głównej Policji zwraca się z apelem — gorącą prośbą do policjantów, członków i sympatyków NSZZ Policjantów, a także do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla naszego Kolegi Ireneusza Jaroszewskiego — Wiceprzewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów KGP.

W związku z bardzo ciężką chorobą (nowotwór o cechach złośliwych, chłoniak), z którą nasz Kolega walczy przez ostatnie lata, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe kosztów leczenia. Z uwagi na specyfikę schorzenia, konieczne jest zastosowanie niekonwencjonalnych metod leczenia i pobytu w Instytucie Gersona w Meksyku. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, a niestety koszty te nie mogą być refundowane.

Problemy Ireneusza zaczęły się w 2006 roku, kiedy to w związku z pogarszającym się stanem zdrowia trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego dysfunkcję układu pokarmowego oraz zmiany ogniskowe w wątrobie. Nadmienić trzeba, iż od 1998 roku Ireneusz realizował zadania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej, a zwłaszcza likwidowaniem nielegalnych linii produkcyjnych amfetaminy i innych narkotyków. Bezpośredni kontakt z tymi przedmiotami i substancjami rakotwórczymi mógł mieć bezpośredni wpływ na tak dramatycznie pogarszający się stan jego zdrowia. W 2016 roku u naszego Kolegi Ireneusza zdiagnozowano guz złośliwy śledziony, który po operacyjnym usunięciu niestety nadal postępuje. Z uwagi na specyfikę choroby, po konsultacjach lekarskich podjęto decyzję o niekonwencjonalnych metodach leczenia, które możliwe są w Instytucie Gersona w Meksyku. Leczenie takie daje realną szansę na radykalną poprawę stanu zdrowia. Wiążę się to jednak z wielkimi kosztami sięgającymi ok. 500.000 zł, które nie podlegają refundacji.

W zaistniałej sytuacji zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc i wpłacanie wszelkich możliwych środków finansowych (wpłaty z dopiskiem IREK) na konto Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Komendy Głównej Policji w banku PKO BP, nr konta:

92 1020 1169 0000 8302 0068 1643.

Liczy się każda złotówka. Miejmy nadzieję, że dzięki pomocy nas wszystkich będzie możliwy powrót do zdrowia naszego Kolegi Ireneusza oraz to, o czym pisze w załączonym liście sam Irek: że uda mu się stanąć twardo na własnych nogach z podniesioną głową, trzymając za ręce jego dzielną Rodzinę.

Pełna treść apelu od kolegów związkowców oraz list Irka dostępny jest na stronie NSZZP

Dodane przez Administrator dnia marzec 17 2018 17:16:17 0 Komentarzy · 6 Czytań Drukuj
Dzień Kobiet 2018 r.
Tegoroczne spotkanie z okazji „Dnia Kobiet” zorganizowane przez Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji w Nowym, odbyło się w dniu 7 marca br. w restauracji „Rypsówka” na które zostały zaproszone koleżanki zrzeszone w NSZZP. Zaproszonym koleżankom Przewodniczący Zarządu - Jan Kowalik złożył serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu osobistym oraz dalszych spotkań w takim gronie. Następnie koledzy z Zarządu wręczyli Paniom symboliczny kwiatek wraz z drobnym upominkiem. W dalszej części uroczystego spotkania podano smaczny ciepły poczęstunek, ciasto, kawę, herbatę, sałatki, zimną płytę i napoje. Później koledzy wzniesi toast za zdrowie Pań, a uczestniczące koleżanki z zadowoleniem i uśmiechem przyjęły życzenia. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze gdzie wspominano okresy pracy z naszego środowiska.
Dodane przez Administrator dnia marzec 10 2018 16:38:28 0 Komentarzy · 10 Czytań Drukuj
KOMUNIKAT
Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego podpisał wspólne porozumienie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Krakowie

1 marca 2018 roku Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego podpisał wspólne porozumienie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztofem Pobutą. Zarząd reprezentowali: Przewodniczący kom. Grzegorz Gubała, Wiceprzewodniczący asp.szt. Andrzej Mruczek, asp. szt. Konrad Nowaczek, asp. Paweł Tekliński – Cichy.

Porozumienie reguluje zasady wzajemnej współpracy pomiędzy Komendantem i Wojewódzką Organizacją Związkową Policjantów a w szczególności:

1) interesów zawodowych, socjalnych, kulturalnych oraz edukacyjnych policjantów, emerytów i rencistów policyjnych oraz ich rodzin, a także członków rodzin, którzy pozostawali na utrzymaniu zmarłego policjanta;

2) promowania wśród policjantów wzorowych postaw w służbie, poza nią oraz w pracy społecznej;

3) prowadzenia przez NSZZ Policjantów województwa małopolskiego innej działalności mającej na celu dobro służby, policjantów, emerytów i rencistów policyjnych oraz ich rodzin;

4) organizacji zawodów sportowych oraz imprez integrujących środowisko zawodowe;

5) udziału przedstawicieli NSZZ Policjantów woj. małopolskiego w pracach komisji lub zespołów w sprawach:

a) określania stopnia warunków szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia policjantów,

b) bezpieczeństwa i higieny pracy oraz medycyny służby,

c) udzielania zapomóg policjantom, emerytom i rencistom policyjnym oraz ich rodzinom,

d) zasad podziału środków finansowych na awanse, podwyższanie dodatków funkcyjnych i służbowych lub na nagrody pieniężne,

e) Funduszu Prewencyjnego PZU i WARTA ,

f) wypadków w służbie,

g) Funduszu Ochrony Prawnej (FOPP),

h) podziału turnusów profilaktycznych i rehabilitacyjnych,

i) przydziału lokali służbowych,

j) opiniowania kandydatów do odznaczeń państwowych i resortowych.

Porozumienie nawiązuje także do zasad współpracy przewodniczących zarządów terenowych NSZZ Policjantów z komendantami miejskimi i powiatowymi Policji woj. małopolskiego.

tekst źródłowy: http://malopolska.policja.gov.pl/pl/content/porozumienie-pomiedzy-komendantem-
Dodane przez Administrator dnia marzec 05 2018 17:50:24 0 Komentarzy · 12 Czytań Drukuj
Zaproszenie na spotkanie z okazji "Dnia Kobiet"
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu zaprasza wszystkie Panie, które są członkami naszego związku do restauracji "Rypsówka" na uroczyste spotkanie z okazji "Dnia Kobiet" w dniu 7 marca 2018 r. o godzinie 16,00.
Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu proszę zgłaszać do dnia 6 marca bm. na nr tel. 18/442-45-24 lub 604-697-496.
Dodane przez Administrator dnia marzec 04 2018 17:47:38 0 Komentarzy · 14 Czytań Drukuj
Zabawa Karnawałowa 2018 r.
W dniu 10 lutego 2018 r. w restauracji ”Rypsówka” odbyła się karnawałowa zabawa integracyjna, zorganizowana wspólnie przez Zarządy OT E i RP NSZZP, ZT NSZZ Policjantów oraz ZSW NSZZF i PW w Nowym Sączu dla członków i ich rodzin. W zabawie uczestniczyło ogółem 95 osób, a przy smacznych daniach goście w wesołych nastrojach bawili się do późnych godzin nocnych przy rytmach bogatego repertuaru orkiestry.
Dodane przez Administrator dnia luty 16 2018 16:56:36 0 Komentarzy · 26 Czytań Drukuj
Zabawa karnawałowa
ZABAWA KARNAWAŁOWA 10.02.2018 r.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 03 2018 10:22:55 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 44 Czytań Drukuj
Świąteczne życzenia
Świąteczne życzenia
Dodane przez Administrator dnia grudzień 19 2017 10:14:15 Czytaj więcej · 30 Czytań Drukuj
"Mikołajki" 2017
9 grudnia W dniu br. ZT NSZZ Policjantów wspólnie z Zarządem NSZZ Funk. i Prac. Więziennictwa i Zarządem OT E i RP w Nowym Sączu zorganizował dla dzieci „Mikołajki”. Tegoroczne spotkanie odbyło się w kinie HELIOS - Galeria Trzy Korony w Nowym Sączu gdzie wyświetlany był film pt. „Pierwsza Gwiazdka”. Po filmowym seansie wszystkim uczestniczącym dzieciom „Mikołaj” rozdawał świąteczne paczki, które były osobiście przez nich odbierane na scenie i z radosnym uśmiechem pozowały do pamiątkowych zdjęć. Ogółem w imprezie brało ogółem ponad 250 osób, tj. 220 dzieci /w tym 11 z OT E i RP/, które zadowoleniem opuszczali salę kinową.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 11 2017 17:29:32 0 Komentarzy · 33 Czytań Drukuj
Spotkanie Seniorów i Jubilatów 2017
W dniu 5 grudnia 2017 r. Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu po raz ósmy kolei zorganizował spotkanie dla członków seniorów i jubilatów naszego związku, których zaproszono na uroczysty obiad do restauracji Basztowa w Nowym Sączu. Przybyłym koleżankom i kolegom - Przewodniczący Zarządu z tej okazji złożył życzenia świąteczno – noworoczne przede wszystkim zdrowia, pogodnych i spokojnych chwil, wytrwałości oraz dalszych spotkań w takim gronie. Po wręczeniu jubilatom okolicznościowych statuetek, a seniorom paczek z odżywkami witaminowymi - dalsza część spotkania upłynęła jak zwykle w miłej i wesołej atmosferze przy poczęstunku; kawie, herbacie, ciastkach i smacznych zakąskach oraz napojach. W spotkaniu uczestniczyło 25 osób, a dla nieobecnych z powodów zdrowotnych – paczki zostaną przekazywane lub dostarczane przez kolegów z Zarządu.
Ponadto Zarząd E i RP NSZZP w Nowym Sączu podjął Uchwałę o sfinansowaniu 5 paczek świątecznych /do kwoty 50 zł. jedna/ dla wytypowanych członków z naszej organizacji związkowej, którzy są chorzy, mają ciężkie warunki finansowe i socjalno bytowe. Paczki dla tych członków zostaną przekazywane w okresie przedświątecznym przez kol. z Zarządu.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 08 2017 19:58:30 0 Komentarzy · 32 Czytań Drukuj
Strona 1 z 24 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie