Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Sobota, Styczeń 25, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK - tel. służbowy: 604-697-496
2. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ
5. Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI
6. Członek Zarządu - Czesław CHRONOWSKI
7. Członek Zarządu - Czesław KRÓL
8. Członek Zarządu - Elżbieta RZĘSIKOWSKA
9. Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK
-Księgowa - Danuta Niedźwiedź


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11:00 do 13:00 (tel. 18 442-45-24). Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i posiedzenia zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w pok. 230 (Sala Oficerska), II piętro.
Życzenia Świąteczne
Dodane przez Administrator dnia grudzień 19 2019 12:43:31 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 13 Czytań Drukuj
Ogłoszenie
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu podjął uchwałę o sfinansowaniu w br. kilku paczek świąteczno - noworocznych dla najbardziej potrzebujących członków naszej organizacji związkowej. Paczki są przewidziane dla koleżanek i kolegów przewlekle chorych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, a będą dostarczane w tym okresie przez kol. z Zarządu OT.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 11 2019 02:24:51 0 Komentarzy · 14 Czytań Drukuj
Mikołajki 2019 r.
W dniu 7 grudnia br. Zarząd NSZZ FiPC SW przy ZK wraz ZT NSZZ Policjantów i OT EiRP NSZZP w Nowym Sączu zorganizowali dla dzieci coroczne "Mikołajki", które odbyły się w Galerii "Trzy Korony"gdzie wyświetlany był film pt. "Kraina Lodów 2". Po seansie filmowym wszystkim obecnym dzieciom rozdawane były przez "Mikołaja" świąteczne paczki, które osobiście odbierane były z radosnym uśmiechem i pozowaniem do pamiątkowych zdjęć.
Wszystkie uczestniczące dzieci, uradowane oraz z pełnym zadowoleniem opuszczali salę kina "Helios".
Dodane przez Administrator dnia grudzień 11 2019 02:18:41 0 Komentarzy · 15 Czytań Drukuj
Uroczyste spotkanie seniorów i jubilatów 2019 r.
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu zorganizował coroczne przedświąteczne spotkanie dla seniorów i jubilatów członków naszego związku, które odbyło się w dniu 27 listopada br. w restauracji „Basztowa". Spotkanie miało bardzo uroczysty charakter z uwagi na przybcie Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów - woj. małopolskiego w Krakowie - kol. podinsp. Grzegorza Gubała. Przybyłych gości powitał przewodniczący ZOT - Jan Kowalik, który złożył im życzenia, dużo zdrowia, szczęścia i spokoju w nadchodzących świętach Bożego Narodzenia oraz pomyślności Nowym Roku i kolejnych spotkań w takim gronie. Po uroczystym obiedzie przewodniczący ZW NSZZP - kol. G. Gubała, dokonał udekorowania zasłużonego i długoletniego działacza związkowego ZW i ZG NSZZP - kol. Władysława Waszczaka - Krzyżem Niepodległości z Gwiazdą Kl. I za wybitne zasługi patriotyczne i dzałalność dla NSZZ Policjantów, przyznanym przez ZG NSZZP w Warszawie na wniosek ZW NSZZP w Krakowie. Następnie dokonał wręczenia odżywek witaminowych seniorom, a jubilatom statuetki składając im osobiste życzenia.
Na zakończenie przewodniczący ZW kol. Grzegorz Gubała podziękował za zaprosze na spotkanie, składając zebranym życzenia świąteczno - noworoczne, życząc przede wszystkim zdrowia i dalszej wytrwałości w działalności związkowej, którą wysoko ocenił w skali województwa. Przekazał również istotne informacje związkowe dot. spraw socjalnych, zdrowotnych, ubezpieczeń, funduszu pomocy zapomogowej, prawnej, działalności Ośrodka Szkolenia ZW NSZZP oraz innych. Udzielał także odpowiedzi na zapytania dot. środowiska emerytów i rencistów oraz pomocy w tym zakresie.
Podziękowania dla przewodniczącego Grzegorza Gubały, który zaszczycił swą obecnością to spotkanie, przyznane odznaczenie oraz bieżące wspieranie i pomoc ze strony ZW NSZZP, jak również docenienie prowadzonej działalności związkowej w imieniu Zarządu OT złożył przewodniczący ZOT - Jan Kowalik.
Dodane przez Administrator dnia listopad 28 2019 16:56:00 0 Komentarzy · 25 Czytań Drukuj
Mikołajki 2019
Zarząd Terenowy NSZZ FiP Więziennictwa wraz z ZT NSZZP i Zarządem OT E i RP w Nowym Sączu organizują "Mikołajki", które odbędą się w dniu 7 grudnia br. o godz. 10,00 w kinie "Helios" przy ul. Lwowskiej 80 - Galeria Trzy Korony.
Koszt uczestnictwa wynosi:
- dla dzieci /do lat 14/ czł. zrzeszonych w NSZZP - 40 zł./os.
- dla dzieci " niezrzeszonych - 80 zł./os.
Powyższa cena obejmuje koszt paczki mikołąjkowej oraz bilet do kina dla dziecka na film pt."Kraina Lodów 2" czas trwania seansu godz. 1, 45 min. Koszt biletu dla opiekuna dziecka na seans kinowy wynosi 13 zł.
Zgłoszenie udziału dziecka z jednoczesnym wniesieniem wpłaty przyjmuje się do dnia 01.12.br.
Dodane przez Administrator dnia listopad 26 2019 20:04:21 0 Komentarzy · 20 Czytań Drukuj
Zaproszenie
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu zaprasza w dniu 27 listopada br. na coroczne przedświąteczne spotkanie z seniorami i jubilatami naszej organizacji związkowej, które odbędzie się w restauracji "Basztowa" przy ul. Lwowskiej w Nowym Saczu o godzinie 14,00. Na spotkaniu zostaną wręczone paczki z odżywkami witaminowymi dla seniorów oraz statuetki dla jubilatów, a następnie uroczysty poczęstunek m.in; obiad, ciasto, kawa, herbata, zakąski i napoje - serdecznie zapraszamy !.
Dodane przez Administrator dnia listopad 25 2019 21:49:58 0 Komentarzy · 20 Czytań Drukuj
Andrzejki 2019 rok
W dniu 23 listopada br. Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji wraz z ZT NSZZ Policjanów i Zarządem NSZZ Funk. Służby Więziennej w Nowym Sączu zorganiował dla swoich członków i ich rodzin zabawę andrzejkową, która odbyła się w restauracji "Rypsówka". Przy ekskluzywnym wystroju, bogatym menu i serwowaniu smacznych gorących dań, zimnej płycie, ciastach, owocach oraz napojach - wszyscy uczestniczący goście, zadowoleni i w wspaniałych nastrojach bawili się w rytmach muzycznych zespołu "Due Play" do późnych godzin nocnych.
Dodane przez Administrator dnia listopad 24 2019 18:07:45 0 Komentarzy · 26 Czytań Drukuj
Ogłoszenie
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu informuje, że posiada karnety w opcji "OPEN" na Termy Podhalańskie, które ważne są do 31 marca 2020 r. Na wyjazdy indywidualne dla członków /współmałżonków/ naszego związku przewidziano 2 karnety w cenie 25 zł. od osoby za wejście. Jednocześnie nadmienia się, że koszt całodziennego pobytu na basenach i wykorzystaniem tych opcji - wynosi 89 zł. od osoby. Zainteresowani proszeni są o kontakt podczas pełnionych dyżurów z jednoczesnym dokonaniem wpłaty. Zniżka przysługuje tylko tym, którzy mają opłacone całoroczne składki członkowskie na br. Ilość miejsc ograniczona.
Dodane przez Administrator dnia listopad 06 2019 19:02:00 0 Komentarzy · 38 Czytań Drukuj
Zaproszenie Andrzejki 2019
Dodane przez Administrator dnia październik 24 2019 09:21:11 0 Komentarzy · 38 Czytań Drukuj
Komunikat dot. legitymacji NSZZP woj. małopolskiego
W nawiązaniu do komunikatu z dnia 14 kwietnia br. - ZW NSZZP w Krakowie informuje zainteresowanych członków aby dane do stworzenia legitymacji związkowych były przesyłane przez przewodniczących ZT NSZZP w kolejności;

- Zdjęcie,
- Imię,
- Nazwisko,
- Nr ID służbowy /nie dotyczy emerytów i rencistów/,
- Grupa krwi (opcjonalnie),
- Pesel,
- Data wstąpienia do NSZZP,

Zebrane dane od członków naszej organizacji w ilości min. 10 pakietów wraz ze zdjęciem w formacie paszportowym, będą sukcesywnie przesłane do Krakowa. W razie pytań proszę dzwonić na nr tel. 18/ 442-45-24 w czasie pełnionych dyżurów przez członków Zarządu OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu we wtorki i piątki w godz. 11,00 do 13,00.
Dodane przez Administrator dnia wrzesień 29 2019 18:56:44 0 Komentarzy · 43 Czytań Drukuj
Piknik Rodzinny Rożnów 2019 r.
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Saczu zorganizował w dniu 14 sierpnia br. - piknik rodzinny dla swoich członków i ich rodzin, który odbył się na przystani turystyczno - rekreacyjnej w Rożnowie. W programie było m.in: spacer w pobliżu zapory, obiad, kawa i napoje w "Przystani Rożnów". Następnie przy słonecznej pogodzie ponad 1,5 godzinny rejs statkiem "Rak" od Rożnowa do Gródka N/Dunajcem i Znamirowic, gdzie podziwiano urocze widoki wokół jeziora. Po powrocie na przystań przygotowane już były smaczne dania grillowe oraz napoje chłodzące. W trakcie dalszej części spotkania były biesiadne śpiewy oraz tańce przy muzyce. Powrót w godzinach wieczornych 43 uczestników pikniku.
Dodane przez Administrator dnia sierpień 21 2019 22:03:28 0 Komentarzy · 49 Czytań Drukuj
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Wszystkie oferty ubezpieczeniowe dostępne są na stronie ZW NSZZP w Krakowie (link po lewej) pod zakładką "DLA ZWIAZKOWCÓW/Oferty ubezpieczeniowe.

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłać na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu