Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria środa, Luty 21, 2018
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Witamy
Witaj na naszej stronie internetowej


Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu zrzesza byłych policjantów, którzy po zakończonej służbie przechodzą na emeryturę lub rentę zgodnie z & 5 pkt. 1 - Statutu NSZZ Policjantów.

Skład Zarządu:
1. Przewodniczący - Jan KOWALIK - tel. służbowy: 604-697-496
2. Wiceprzewodniczący - Władysław WASZCZAK
3. Wiceprzewodniczący - Lesław OLECH
4. Wiceprzewodniczący - Wiesław OKSIUTYCZ
5. Wiceprzewodniczący - Narcyz SIKORSKI
6. Członek Zarządu - Czesław CHRONOWSKI
7. Członek Zarządu - Czesław KRÓL
8. Członek Zarządu - Elżbieta RZĘSIKOWSKA
9. Członek Zarządu - Henryk SOBCZAK
-Księgowa - Danuta Niedźwiedź


Zarząd Organizacji Terenowej E i RP przyjmuje swoich członków w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50 w siedzibie /punkt przyjęć/ we wtorki i piątki w godz. 11:00 do 13:00 (tel. 18 442-45-24). Natomiast inne spotkania okazjonalnie dla członków związku i posiedzenia zarządu po wcześniejszym komunikacie, odbywać się będą w pok. 230 (Sala Oficerska), II piętro.
Zabawa Karnawałowa 2018 r.
W dniu 10 lutego 2018 r. w restauracji ”Rypsówka” odbyła się karnawałowa zabawa integracyjna, zorganizowana wspólnie przez Zarządy OT E i RP NSZZP, ZT NSZZ Policjantów oraz ZSW NSZZF i PW w Nowym Sączu dla członków i ich rodzin. W zabawie uczestniczyło ogółem 95 osób, a przy smacznych daniach goście w wesołych nastrojach bawili się do późnych godzin nocnych przy rytmach bogatego repertuaru orkiestry.
Dodane przez Administrator dnia luty 16 2018 16:56:36 0 Komentarzy · 3 Czytań Drukuj
Zabawa karnawałowa
ZABAWA KARNAWAŁOWA 10.02.2018 r.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 03 2018 10:22:55 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 20 Czytań Drukuj
Świąteczne życzenia
Świąteczne życzenia
Dodane przez Administrator dnia grudzień 19 2017 10:14:15 Czytaj więcej · 10 Czytań Drukuj
"Mikołajki" 2017
9 grudnia W dniu br. ZT NSZZ Policjantów wspólnie z Zarządem NSZZ Funk. i Prac. Więziennictwa i Zarządem OT E i RP w Nowym Sączu zorganizował dla dzieci „Mikołajki”. Tegoroczne spotkanie odbyło się w kinie HELIOS - Galeria Trzy Korony w Nowym Sączu gdzie wyświetlany był film pt. „Pierwsza Gwiazdka”. Po filmowym seansie wszystkim uczestniczącym dzieciom „Mikołaj” rozdawał świąteczne paczki, które były osobiście przez nich odbierane na scenie i z radosnym uśmiechem pozowały do pamiątkowych zdjęć. Ogółem w imprezie brało ogółem ponad 250 osób, tj. 220 dzieci /w tym 11 z OT E i RP/, które zadowoleniem opuszczali salę kinową.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 11 2017 17:29:32 0 Komentarzy · 13 Czytań Drukuj
Spotkanie Seniorów i Jubilatów 2017
W dniu 5 grudnia 2017 r. Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu po raz ósmy kolei zorganizował spotkanie dla członków seniorów i jubilatów naszego związku, których zaproszono na uroczysty obiad do restauracji Basztowa w Nowym Sączu. Przybyłym koleżankom i kolegom - Przewodniczący Zarządu z tej okazji złożył życzenia świąteczno – noworoczne przede wszystkim zdrowia, pogodnych i spokojnych chwil, wytrwałości oraz dalszych spotkań w takim gronie. Po wręczeniu jubilatom okolicznościowych statuetek, a seniorom paczek z odżywkami witaminowymi - dalsza część spotkania upłynęła jak zwykle w miłej i wesołej atmosferze przy poczęstunku; kawie, herbacie, ciastkach i smacznych zakąskach oraz napojach. W spotkaniu uczestniczyło 25 osób, a dla nieobecnych z powodów zdrowotnych – paczki zostaną przekazywane lub dostarczane przez kolegów z Zarządu.
Ponadto Zarząd E i RP NSZZP w Nowym Sączu podjął Uchwałę o sfinansowaniu 5 paczek świątecznych /do kwoty 50 zł. jedna/ dla wytypowanych członków z naszej organizacji związkowej, którzy są chorzy, mają ciężkie warunki finansowe i socjalno bytowe. Paczki dla tych członków zostaną przekazywane w okresie przedświątecznym przez kol. z Zarządu.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 08 2017 19:58:30 0 Komentarzy · 13 Czytań Drukuj
Zaproszenie
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu zaprasza na coroczne spotkanie seniorów i jubilatów naszej organizacji związkowej. Uroczyste przedświąteczne spotkanie oraz poczęstunek odbędzie się w dniu 5 grudnia br. o godzinie 16,00 w restauracji Basztowa przy ul. Lwowskiej - prosimy o telefoniczne potwierdzenie przybycia do dnia 4.12.bm. – serdecznie zapraszamy zainteresowanych!.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 02 2017 20:32:39 0 Komentarzy · 13 Czytań Drukuj
Zaproszenie na "Mikołajki"
Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów i OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu organizuje dla dzieci w dniu 9 grudnia 2017 r. "Mikołajki", które się odbędą o godz. 10,00 w kinie "HELIOS" przy ul. Lwowskiej 80 w Nowym Sączu Galeria Trzy Korony.
Koszt uczestnictwa wynosi;
- dla dzieci (do lat 14) osób zrzeszonych w NSZZP - 40 zł./osoby
- dla dzeci (do lat 14) osób niezrzeszonych - 75 zł./osoby
Powyższa cena obejmuje koszt paczki mikołajowej oraz bilet do kina dla dziecka na film pt. "Pierwsza Gwiazdka".
Koszt biletu dla dorosłego opiekuna dziecka na seans kinowy wynosi - 10 zł.
Zgłoszenia udziału dziecka z jednoczesnym wniesieniem opłaty przyjmuje się do dnia 5.12.bm. podczas pełnionych dyżurów siedzibie OT E i RP.
W imieniu Zarządu OT serdecznie zapraszamy!.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 01 2017 11:06:41 0 Komentarzy · 11 Czytań Drukuj
Zabawa Andrzejkowa 2017
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji wraz z ZT NSZZ Policjantów i Zarządem NSZZ Funk. Służby Więziennej w Nowym Sączu zorganizował dla swoich członków i ich rodzin, sympatyków integracyjną zabawę andrzejkową, która odbyła się w dniu 25 listopada br. w restauracji „Rypsówka”. W odnowionych salach, nowym i ekskluzywnie gustownym wystroju oraz bogate menu; smaczne gorące dania, suto zastawione stoły w różne potrawy oraz goście zadowoleni z organizacji imprezy wspaniale się bawili do późnych godzin nocnych tańcząc przy bogatym repertuarze w wykonaniu zespołu muzycznego „Due Play”. W zabawie uczestniczyło 110 osób i cieszyła się dużym powodzeniem ze strony gości, którzy w wspaniałych nastrojach opuszczali lokal.
Dodane przez Administrator dnia listopad 29 2017 19:00:55 0 Komentarzy · 14 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Zabawa Andrzejkowa 2017
Dodane przez Administrator dnia październik 18 2017 20:46:07 Czytaj więcej · 16 Czytań Drukuj
Dwudniowa Wycieczka Słowacja - Niedzica - Bukowina Tatrzańska
Zarząd OT E i RP wspólnie z ZT NSZZP w Nowym Sączu zorganizował dla członków i ich rodzin dwudniową wycieczkę trurystyczno – rekreacyjną w dniach 30.09 – 01.10.2017 roku na trasie; Słowacja – Niedzica – Bukowina Tatrzańska. W pierwszym dniu zgodnie z programem przewodnika wycieczki było zwiedzanie; zamku w Starej Lubownii oraz udział w Jarmarku Św. Michała, przejazd i zwiedzanie najstarszego uzdrowiska Wyżne Rużbachy, dalej przejazd do Podolnca – Spiskiej Białej i zwiedzanie klasztoru oraz znajdujących się tam zabytków. W godzinach popołudniowych przyjazd do Niedzicy, rejs po jeziorze czorsztyńskim statkiem „Halny” w przepięknej słonecznej pogodzie oraz widokowe podziwianie panoramy Pienin. Następnie zakwaterowanie w DW „Pod Majerzem” i obiadokolacja, a później integracyjne spotkanie przy wspólnym grillowaniu oraz biesiadnych śpiewach z udziałem kapeli góralskiej. W drugim dniu po śniadaniu spacer do Kościała Św. Bartłomieja Apostoła w Niedzicy /parf. istniejąca od 1287 r./ oraz udział we mszy świętej. Po spacerze w godzinach dopołudniowych przejazd do Bukowiny Tatrzańskiej na 2,5 godzinne kąpiele w basenach termalnych, a po kąpielach przejazd do Nowego Targu na obiad u „Józka”. Ogółem udział w wycieczce wzięło 34 uczestników, którzy zrelaksowani, wypoczęci oraz wesołych nastrojach powrócili do Nowego Sącza w godzinach popołudniowych.
Dodane przez Administrator dnia październik 07 2017 17:45:34 0 Komentarzy · 22 Czytań Drukuj
KOMUNIKAT ZW NSZZP W KRAKOWIE DOT. KART TELEFONICZNYCH T-MOBILE
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi oferty dla związkowców w ramach T-mobile i bardzo dużym zainteresowaniem informuję, że Zarząd Wojewódzki wynegocjował kolejną partię kart telefonicznych.
Mamy nadzieję, że już każda osoba, która chce, otrzyma karty w ramach naszej oferty.
Bardzo proszę, aby Przewodniczący Zarządów Terenowych, przygotowali listy osób które chcą otrzymać karty. Listy winne być przygotowane w/g wcześniej przekazanego wzoru z danymi umożliwiającymi opracowanie nowych umów z użytkownikami.
Termin przesłania list to 01 października 2017 roku. Będziemy uwzględniać listy przesłane przez Przewodniczących ZT, inne listy np. przygotowywane przez wydziały,komórki itp, nie będą honorowane. Koledzy Przewodniczący umieszczając osoby na swoich listach jednocześnie potwierdzają wszystkie kryteria niezbędne do przystąpienia do Funduszu Zapomóg i Pomocy Socjalnej.
Wynegocjowana oferta zawiera takie same warunki jak pierwotnie. Informacja n/t oferty znajduje się na naszej stronie internetowej www.nszzp-malopolska.pl w zakładce /Dla związkowców/Promocje/.
Każdy zainteresowany może przejrzeć na stronie szczegóły oferty, a także inne oferty kierowane do członków związku.
Ze związkowym pozdrowieniem - Sekretarz ZW NSZZP w Krakowie - Andrzej Mruczek.
Dodane przez Administrator dnia wrzesień 09 2017 12:41:47 0 Komentarzy · 24 Czytań Drukuj
Strona 1 z 23 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie