Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Piątek, Listopad 15, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Komunikat - Petycja ZG NSZZP w sprawie ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy lub dodatkowy
15 kwietnia 2019′ Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów skierował na ręce Marszałka Sejmu kolejną petycję, powołując się na wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Petycja dotyczy wysokości ekwiwalentu pieniężnego za 1 dzień niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego lub dodatkowego w wymiarze 1/30 części miesięcznego uposażenia.

Skutkiem przywołanego wyroku TK jest uznanie niezgodności z Konstytucją RP tej części przepisu, która dotyczy uwzględnienia przy sposobie obliczenia wysokości należnego ekwiwalentu współczynnika 1/30 części miesięcznego uposażenia, jako niesprawiedliwego i uchylenie ww. przepisu w tej części.

Pomimo upływu 5 miesięcy od daty publikacji wyroku w Dzienniku Ustaw, do dzisiaj nie wprowadzono rozwiązań, które stanowiłyby wykonanie zapadłego orzeczenia TK. Przedłożone dotychczas projekty zawierają liczne braki i stanowią wykonanie wyroku w niewielkiej części.

Więcej źródło informacji; NSZZP - link po lewej stronie
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 17 2019 21:50:43 0 Komentarzy · 68 Czytań Drukuj
Życzenia Wielkanocne
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 17 2019 11:07:54 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 86 Czytań Drukuj
Komunikat
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu informuje członków naszego związku, że Zarząd Wojewódzki NSZZP woj. małopolskiego w Krakowie opracował i zaprojektował nowoczesną legitymację członkowską NSZZP.
W związku z powyższym prosi się wszystkich zainteresowanych członków naszej organizacji o przygotowanie oraz ewentualny kontakt na telefonu 18/ 442-45-24 podczas pełnionych dyżurów /wtorki - piątki/, a następnie dostarczenia podstawowych danych, zdjęcia, nr legitymacji, rok wstąpienia do NSZZP, nr grupy krwi. Można również dostarczyć inny dokument z takimi danymi gdyż będzie możliwość jego skanowania przez kolegów z ZW NSZZP, którzy przyjadą w tym celu w wyznaczonym przez nich terminie.
Źródło informacji; ZW NSZZP na linku po lewej stronie.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 14 2019 11:20:18 0 Komentarzy · 71 Czytań Drukuj
Zaproszenie na wycieczkę
Dodane przez Administrator dnia marzec 27 2019 10:19:14 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 112 Czytań Drukuj
Ogłoszenie
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu informuje, że dysponuje karnetami na Termy Podhalańskie, które ważne są do 30 września 2019 r. Na wyjazd indywidualny dla członków /współmałżonków/ naszego związku przewidziano 2 karnety w cenie 25 zł. od osoby za wejście. Jednocześnie nadmienia się, że koszt całodziennego pobytu na basenach i wykorzystania opcji OPEN - wynosi 89 zł. od osoby. Zainteresowani proszeni są o kontakt w czasie pełnionych dyżurów z jednoczesnym dokonaniem wpłaty. Zniżka przysługuje tylko tym, którzy mają opłacone całoroczne składki członkowskie na br. Ilość miejsc ograniczona.
Dodane przez Administrator dnia marzec 20 2019 16:10:15 0 Komentarzy · 82 Czytań Drukuj
Propozycja wycieczki LITWA
IPA Region Nowy Targ organizuje wycieczkę w terminie 25.09 - 29.09.2019r. na Litwę
(Kowno-Wilno-Troki-Druskienniki)...(więcej inf."Czytaj więcej")
Dodane przez Administrator dnia marzec 16 2019 18:29:08 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 124 Czytań Drukuj
Spotkanie z okazji "Dnia Kobiet" 2019 r.
Zarząd Organizacji Ternowej Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu w dniu 7 marca br. zorganizowali w restauracji "Basztowa" - coroczne spotkanie z okazji "Dnia Kobiet" dla koleżanek, które są członkami naszej organizacji. Przybyłe na spotkanie Panie powitał przewodniczący Zarządu OT - Jan Kowaliik składając najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, pogodnego nastroju i na codzień uśmiechu oraz dalszych spotkań w takim gronie. Natomiast koledzy z Zarządu wręczyli symboliczny kwiatek wraz z upominkiami. Następnie uroczysty poczęstunek tj; obiad ciastko, kawa, herbata, napoje, wino i zakąski oraz rozmowy w wesołej i miłej atmosferze, skupiające się wśród tematów dotyczących naszego środowiska.
Dodane przez Administrator dnia marzec 12 2019 18:27:12 0 Komentarzy · 70 Czytań Drukuj
Zabawa Karnawałowa
W dniu 2 marca 2019 roku odbyła się zabawa karnawałowa w restauracji "Rypsówka", którą zorganizowali Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji wraz z ZT NSZZ Policjantów i Zarządem NSZZ - Służby Więziennictwa w Nowym Saczu dla swoich członków i ich rodzin. Jak przypadło do tradycji przy obficie zastawionych stołach i smacznych daniach - wszyscy uczestniczący goście wspaniale się bawili do późnych godzin nocnych tańcząc przy przebojowych rytmach wydaniu zespołu muzycznego.
Dodane przez Administrator dnia marzec 09 2019 13:52:06 0 Komentarzy · 72 Czytań Drukuj
Zaproszenie
Zarząd Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Saczu organizauje dla koleżanek naszego związku uroczyste spotkanie z okazji "Dnia Kobiet", które odbędzie się w dniu 7 marca o godzinie 16,00 w restauracji "Basztowa"przy ul.Lwowskiej. Na spotkanie zaprasza się również osoby niezrzeszone dla których koszt uczestnictwa wynosi 40 zł. od osoby. W imieniu Zarządu OT - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, jednocześnie proszę o telefoniczne poinformowanie przybycia do dnia 5 marca 2019 r.
Dodane przez Administrator dnia luty 27 2019 09:48:28 0 Komentarzy · 67 Czytań Drukuj
Zebranie sprawozdawcze
W dniu 19 lutego 2019 roku w sali KMP Nowy Sącz odbyło się zebranie sprawozdawcze Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu w którym uczestniczyli zaproszeni koledzy; Przewodniczący ZW NSZZP woj. małopolskiego w Krakowie - nadkom. Grzegorz Gubała i Wiceprzewodniczący asp.szt. - Konrad Nowaczyk. Przybyłych członków związku i zaproszonych gości powitał - Przewodniczący ZOT - kol. Jan Kowalik, który przedstawił plan zebrania, zapoznał ze sprawozdaniem z działalności związkowej Zarządu za okres połowy kadencji oraz wykonanych celów w realizacji nakreślonych zadań na rzecz naszej organizacji. Zapoznano również z planem pracv ZOT na 2019 rok. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej OT EiRP NSZZP - kol. Marian Płaskonka przedstawił informację o dysponowaniu i wykorzystaniu środków finansowych na działalność związkową. W trakcie prowadzonej dyskusji i w jego dalszej części głos zabrał - kol. G. Gubała, który bardzo wysoko ocenił działalność naszej organizacji terenowej w woj. małopolskim oraz realizację celów i prowadzonych zadań związkowych. Przekazał także działania i pracę obecnego Zarządu wojewódzkiego, jak również innych szereg informacji związanych ze środowiskiem emerytów i rencistów Policji m.in; dot. spraw ekwiwalentu za niewykorzystane urlopy, pomocy prawnej dla członków związku, występowania o zapomogi, prowadzenia działalności Ośrodka Szkolenia przy ZW NSZZP w Krakowie, możliwości dodatkowej pracy dla członków, korzystania ze zniżek /rabatów/ i udziału w imprezach kulturalnych /teatry, kina opera - sportowych fitnes, siłownie, biegi, narciarstwo itp./ oraz innych ciekawych rad i wskazówek do prowadzenia działalności gospodarczej przez związkowych emerytów i rencistów Policji, a które były z wielką uwagą i zaciekawieniem wysłuchane przez uczestników zebrania.
W czasie zebrania zbierane były podpisy pod "Apelem Poparcia" dla inicjatywy ponownej lokalizacji jednostki wojskowej w Nowym Sączu odwołującej się do tradycji 1 Pułku Strzelców Podhalańskich, prowadzoną przez Fundację Sądecką.
Następnie przystąpiono do uroczystego wręczenie Honorowych odznaczń związkowych i jubileuszowychi dla najbardziej zaangażowanych członków w działalność związkową naszej organizacji, przyznanym przez ZG NSZZP w Warszawie na wniosek ZW NSZZP w Krakowie i Zarządu OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu. Wyróżniono n/w;

Honorową Srebrną Odznaką NSZZ Policjantów
- kol. Henryk SOBCZAK

Krzyże Niepodległości z gawiazdą II klasy za zasługi i działalność dla NSZZ Policjantów
- kol. Danuta NIEDŹWIEDŹ
- kol. Wiesław OKSIUTYCZ
- kol. Narcyz SIKORSKI
- kol. Leszek SZWARKOWSKI

Medalami XXV - lecia powstania NSZZ Policjanów;
- kol. Ryszard GOŁĄB
- kol. Ryszard WASILUK

Na zakończenie wszystkim uczestniczącym w zebraniu oraz kol. z ZW NSZZP w Krakowie - podziękowania złożył przewodniczący J.Kowalik za docenienie prowadzonej działalności związkowej, przekazanie wyczerpujących informacji i otrzymane odznaczenia, dziękując jednocześnie osobom blisko związanym oraz współpracującym z naszą organizacją.
Dodane przez Administrator dnia luty 21 2019 17:56:29 0 Komentarzy · 143 Czytań Drukuj
ZABAWA KARNAWAŁOWA
Dodane przez Administrator dnia luty 01 2019 09:13:47 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 97 Czytań Drukuj
Strona 2 z 28 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Wszystkie oferty ubezpieczeniowe dostępne są na stronie ZW NSZZP w Krakowie (link po lewej) pod zakładką "DLA ZWIAZKOWCÓW/Oferty ubezpieczeniowe.

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłać na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu