Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Piątek, Listopad 15, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Komunikat
Zarząd Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu, działając na podstawie "&33 ust.1 lit. b" Statutu NSZZ Policjantów - postanawia wyznaczyć termin zebrania sprawozdawczego w połowie kadencji na dzień 5 lutego 2019 r. o godzinie 14,00 w KMP Nowy Sącz przy ul. Grottgera 50.
W przypadku braku kworum w pierwszym terminie, wyznacza się drugi termin na dzień 19 luty 2019 r. o tej samej godzinie w KMP Nowy Sącz jw.
W imieniu Zarządu OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu - serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego związku - Przewodniczący Zarządu OT - Jan Kowalik.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 24 2019 17:02:27 0 Komentarzy · 84 Czytań Drukuj
Komunikat
W załączniku publikujemy pismo NSZZ Policjantów w sprawie opinii do otrzymanego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji w sprawie naliczania ekwiwalentów za niewykorzystany urlop. (nowelizacja w następstwie wyroku TK)
(…) Odpowiadając na Państwa pismo z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw, w imieniu NSZZ Policjantów przedłożony projekt opiniuję negatywnie. Szczegółowe uwagi do projektu przedłożymy wraz z opinią prawną do 4 stycznia 2019 r.(…) – czytamy w piśmie sygnowanym przez przewodniczącego NSZZ Policjantów.
Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów Rafał Jankowski zwraca uwagę w piśmie, iż (…) przedłożenie do zaopiniowania wzmiankowanego projektu ustawy – ustawy o szczególnym znaczeniu dla byłych i obecnych funkcjonariuszy policji w dniu 28 grudnia 2018′, z terminem wniesienia uwag do 2 stycznia 2019′ (sic!), w którym to czasie przypadło pół dnia roboczego funkcjonowania Biura NSZZ Policjantów, nie wytrzymuje krytyki w zakresie rzetelności, w świetle konstytucyjnej zasady demokratycznego państwa prawnego (…)

Sprawę nowelizacji ustawy o Policji w następstwie korzystnego dla funkcjonariuszy wyroku Trybunału Konstytucyjnego, porusza także w dzisiejszym wydaniu Gazety Prawnej red. Bożena Wiktorowska w artykule zatytułowanym: „Policjanci poczekają na wypłaty za zaległy urlop”.
Wspomniany artykuł dostępny jest pod podanym poniżej linkiem:
W załączniku pismo NSZZ Policjantów.

żródło: http://nszzp.pl

Projekt ustawy o zmianie ustawy o Policji ekwiwalenty za niewykorzystany urlop
Dodane przez Administrator dnia styczeń 03 2019 08:43:05 0 Komentarzy · 77 Czytań Drukuj
Zyczenia świąteczne
Dodane przez Administrator dnia grudzień 22 2018 10:59:18 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 89 Czytań Drukuj
Podziękowanie
Dodane przez Administrator dnia grudzień 22 2018 10:19:36 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 86 Czytań Drukuj
Ogłoszenie
W dniu 14 grudnia 2018 roku koledzy z Zarządu OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP przekazali ponad 17 kilogramów nakrętek do Zarządu IPA - Region w Nowym Sączu. Zbierane nakrętki były odpowiedzią na prowadzoną akcję dla chorej Kasi Kuźma, która jest córką kolegi policjanta. Zarząd OT - serdecznie dziękuje koleżankom i kolegom za zaangażowanie w zbieraniu nakrętek na ten cel.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 15 2018 13:05:23 0 Komentarzy · 108 Czytań Drukuj
Ogłoszenie
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Saczu podjął Uchwałe o sfinansowaniu w miesiącu grudniu 2018 r. kilku paczek świąteczno - noworocznych dla członków naszej organizacji związkowej, którzy są przewlekle chorzy i mają ciężkie warunki finansowe oraz socjalno bytowe. Paczki z artykułami spożywczymi dla tych członków będą przekazywanie lub dostarczane w tym okresie przez kolegów z Zarządu.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 11 2018 19:19:21 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 96 Czytań Drukuj
Uroczyste spotkanie seniorów i jubilatów oraz odznaczonych
Tegoroczne połączone spotkanie zorganizowane przez Zarząd OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu dla seniorów - jubilatów i członków naszego związku odbyło się w dniu 28.11.2018 r. w restauracji „Basztowa”, które miało bardzo uroczysty charakter z uwagi na przyjazd kolegów z Prezydium Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Krakowie m.in. Przewodniczący - kol. Grzegorz Gubała oraz wiceprzewodniczący - kol. Andrzej Mruczek i Konrad Nowaczyk. Wszystkich przybyłych gości na spotkanie powitał przewodniczący ZOT - Jan Kowalik składając im najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia i spokoju w nadchodzących świętach Bożego Narodzenia oraz pomyślności Nowym Roku i kolejnych spotkań w takim gronie. Po uroczystym obiedzie i poczęstunku koledzy, którzy zaszczycili swoją obecnością to spotkanie z ZW NSZZP - wręczyli seniorom paczki z odżywkami witaminowymi, a jubilatom statuetki składając im osobiście życzenia. Następnie w dalszej części koledzy z ZW przystąpili do uroczystego udekorowania odznaczeniami wyróżniających się i zasłużonych członków naszej organizacji związkowej.
Wyróżnieni Honorową Odznaką, przyznaną przez ZG NSZZP w Warszawie zostali n/w:
- kol. Elżbieta Rzęsikowska - Odznaką Honorową Srebrną
- kol. Czesław Chronowski - Odznaką Honorową Srebrną
- kol. Ireneusz Dubiela - Odznaką Honorową Srebrną
- kol. Czesław Król - Odznaką Honorową Srebrną
Ponadto na wniosek ZW NSZZP w Krakowie – ZG NSZZP w Warszawie – przyznał Krzyż Niepodległości Z Gwiazdą KL. I – za wybitne zasługi patriotyczne i działalność dla NSZZ Policjantów dla – kol. Jana Kowalik.
Na zakończenie przewodniczący ZW NSZZP w Krakowie kol. Grzegorz Gubała podziękował za zaproszenie na spotkanie z kolegami związkowcami z OT E i RP NSZZ Policji, życząc im przede wszystkim zdrowia, dalszej wytrwałości w dotychczasowym dorobku i włożonym wkładzie pracy w działalność organizacji związkowej, którą wysoko ocenił w skali województwa. Przekazał również informacje dot. spraw socjalnych, bytowych, zdrowotnych, prawnych i innych, udzielał też odpowiedzi na zapytania dot. środowiska emerytów i rencistów Policji, a także pomoc w tym zakresie ze strony ZW NSZZP.
Podziękowania za docenienie działalności związkowej i otrzymane odznaczenia w imieniu własnym oraz koleżanki i kolegów złożył przewodniczący ZOT - Jan Kowalik, dziękując za przybycie wszystkim zaproszonym w tym kolegów z ZW NSZZP za dotychczasowe wsparcie działalności z ich strony na rzecz środowiska emerytów i rencistów Policji, jak również kolegom blisko współpracującym w zakresie prowadzonych przedsięwzięć związkowych.
Więcej infiormacji kliknij TUTAJ oraz TUTAJ.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 04 2018 18:56:21 0 Komentarzy · 125 Czytań Drukuj
"Mikołąjki 2018"
Zarząd Terenowy NSZZ FiP Więziennictwa wraz z ZT NSZZP w Nowym Sączu organizują "Mikołajki", które odbędą się w dniu 10 grudnia br. o godz. 10,00 w kinie "Helios" przy ul. Lwowskiej 80 - Galeria Trzy Korony.
Koszt uczestnictwa wynosi:
- dla dzieci /do lat 14/ czł. zrzeszonych w NSZZP - 40 zł./os.
- dla dzieci " niezrzeszonych - 80 zł./os.
Powyższa cena obejmuje koszt paczki mikołąjkowej oraz bilet do kina dla dziecka na film pt.:Grinch" czas trwania seansu 1, 45 min. Koszt biletu dla opiekuna dziecka na seans kinowy wynosi 12 zł.
Zgłoszenie udziału dziecka z jednoczesnym wniesieniem wpłaty przyjmuje się do dnia 03.12.br.
Dodane przez Administrator dnia listopad 30 2018 18:39:32 0 Komentarzy · 83 Czytań Drukuj
Zaproszenie
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu zaprasza na coroczne przedświąteczne spotkanie w dniu 28 listopada 2018 r. na godz. 15,00 członków seniorów i jubilatów naszej organizacji związkowej. Uroczyste spotklanie połączone z poczęstunkiem i wręczeniem paczek z witaminami oraz statuetek, odbędzie się w restauracji "Basztowa" przy ul. Lwowskiej - prosimy o telefoniczne potwierdzenie do dnia 27.11.bm. - serdecznie zapraszamy !.
Dodane przez Administrator dnia listopad 26 2018 16:28:34 0 Komentarzy · 96 Czytań Drukuj
Zabawa Andrzejowa 2018
W dniu 24 listopada br, w restauracji "Rypsówka"w Nowym Sączu odbyła się zabawa andrzejkowa, zorganizowana przez Zarząd OT EiRP NSZZ Policjantów oraz ZT NSZZ FiP Służby Więziennictwa dla swoich członków i ich rodzin, symapatyków. Jak zawsze w gustownie wystrojonych salach, bogato zastawionych stołach oraz smacznych posiłkach - wszyscy uczestniczący goście w szmpańskich nastrojach, bawili się wspaniale do późnych godzin nocnych przy przebojowej muzyce w wykonaniu zespołu "Duo Play". Ogółem w zabawie brało udział 72 osoby.
Dodane przez Administrator dnia listopad 25 2018 15:45:48 0 Komentarzy · 89 Czytań Drukuj
Ekwiwalenty za niewykorzystany urlop – Poradnik i wzory załączników.
W związku z niesłabnącym zainteresowaniem sprawą ekwiwalentu za niewykorzystany urlop załączamy poniżej Poradnik opracowany przez Pełnomocnika Zarządu Głównego
Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów adwokata Kacpra Matlaka oraz niezbędne załączniki. (ciąg dalszy art. pod opcją "Czytaj więcej"
Dodane przez Administrator dnia listopad 15 2018 18:00:51 Czytaj więcej · 209 Czytań Drukuj
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Wszystkie oferty ubezpieczeniowe dostępne są na stronie ZW NSZZP w Krakowie (link po lewej) pod zakładką "DLA ZWIAZKOWCÓW/Oferty ubezpieczeniowe.

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłać na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu