Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria Piątek, Maj 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Zaproszenie Andrzejki 2019
Dodane przez Administrator dnia październik 24 2019 09:21:11 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 88 Czytań Drukuj
Komunikat dot. legitymacji NSZZP woj. małopolskiego
W nawiązaniu do komunikatu z dnia 14 kwietnia br. - ZW NSZZP w Krakowie informuje zainteresowanych członków aby dane do stworzenia legitymacji związkowych były przesyłane przez przewodniczących ZT NSZZP w kolejności;

- Zdjęcie,
- Imię,
- Nazwisko,
- Nr ID służbowy /nie dotyczy emerytów i rencistów/,
- Grupa krwi (opcjonalnie),
- Pesel,
- Data wstąpienia do NSZZP,

Zebrane dane od członków naszej organizacji w ilości min. 10 pakietów wraz ze zdjęciem w formacie paszportowym, będą sukcesywnie przesłane do Krakowa. W razie pytań proszę dzwonić na nr tel. 18/ 442-45-24 w czasie pełnionych dyżurów przez członków Zarządu OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu we wtorki i piątki w godz. 11,00 do 13,00.
Dodane przez Administrator dnia wrzesień 29 2019 18:56:44 0 Komentarzy · 102 Czytań Drukuj
Piknik Rodzinny Rożnów 2019 r.
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Saczu zorganizował w dniu 14 sierpnia br. - piknik rodzinny dla swoich członków i ich rodzin, który odbył się na przystani turystyczno - rekreacyjnej w Rożnowie. W programie było m.in: spacer w pobliżu zapory, obiad, kawa i napoje w "Przystani Rożnów". Następnie przy słonecznej pogodzie ponad 1,5 godzinny rejs statkiem "Rak" od Rożnowa do Gródka N/Dunajcem i Znamirowic, gdzie podziwiano urocze widoki wokół jeziora. Po powrocie na przystań przygotowane już były smaczne dania grillowe oraz napoje chłodzące. W trakcie dalszej części spotkania były biesiadne śpiewy oraz tańce przy muzyce. Powrót w godzinach wieczornych 43 uczestników pikniku.
Dodane przez Administrator dnia sierpień 21 2019 22:03:28 0 Komentarzy · 94 Czytań Drukuj
Komunikat
Szanowne Koleżanki i Koledzy.

W związku z rozpoczętym okresem wakacyjnym oraz związanym z tym urlopami, proszę o poinformowanie Waszych związkowców, aby wszystkie osoby, które mają zamiar korzystać z kart telefonicznych sieci T-mobile poza granicami RP użyczonych im w ramach zapisu do Funduszu Zapomóg i Pomocy Socjalnej NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, zwróciły się z prośbą drogą mailową na adres Pawel.Teklinski@krakow.policja.gov.pl ze wskazaniem jakiego numeru ma ta prośba dotyczyć oraz podaniem swojego imienia i nazwiska i telefonu kontaktowego.

Przypominam również, iż aby włączyć roaming, który jest powiązany nierozerwalnie z dostępem do Internetu poza granicami RP, koniecznym jest wnieść kaucję 30 zł za każdy z numerów na których należy włączyć usługę.

Po przekroczeniu tej kwoty INTERNET zostanie odcięty. Będzie możliwość korzystania w ustalonych punktach dostępowych z WiFi.

Prośbę tą należy wnieść najpóźniej do dnia 10 sierpnia 2018 roku.

Proszę o poinformowanie o tym wszystkich zainteresowanych.

Ze związkowym pozdrowieniem

Paweł Tekliński - Cichy

Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego.

...
Dodane przez Administrator dnia sierpień 03 2019 18:25:40 0 Komentarzy · 108 Czytań Drukuj
Letni Piknik 2019
Dodane przez Administrator dnia sierpień 01 2019 18:04:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 104 Czytań Drukuj
Obchody Święta Policji 2019
W dniu 18 lipca 2019 roku funkcjonariusze i pracownicy cywilni sądeckiej Policji obchodzili swoje święto. W tym roku było ono wyjątkowe ze względu na przypadającą 100. rocznicę powołania Policji Państwowej oraz 20-lecie istnienia Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Podczas tegorocznego Święta Policji swoją obecnością zaszczycili nas m.in. nadinsp. dr Krzysztof Pobuta - Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, Marta Mordarska - Radna Województwa Małopolskiego reprezentująca Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego oraz Radni Województwa Małopolskiego - Patryk Wicher i Piotr Lachowicz, a także Wojciech Piech - Sekretarz Województwa Małopolskiego, Ludomir Handzel - Prezydent Miasta Nowego Sącza, Marek Kwiatkowski - Starosta Nowosądecki oraz Wicestarosta - Antoni Koszyk, Iwona Mularczyk - Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza, Roman Potoniec - Przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego, jak również przedstawiciele duchowieństwa: ks. prof. Stanisław Sojka - Kapelan Policji Diecezji Tarnowskiej, ks. dr Kazimierza Fąfara - Zastępca Kapelana Policji Diecezji Tarnowskiej oraz ks. dr Jerzy Jurkiewicz - Prepozyt Kapituły Kolegiackiej w Nowym Sączu. Na uroczystość licznie przybyli także komendanci służb mundurowych, byli komendanci sądeckiej jednostki, lokalni samorządowcy, przedstawiciele stowarzyszeń oraz związków zawodowych funkcjonariuszy, których reprezentował Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego - nadkom. Grzegorz Gubała oraz pracownicy Policji i instytucji na co dzień współpracujący i wspierający sądecką komendę. W uroczystości uczestniczyły również delegacje przedstawicieli Policji z ośmiu państw – Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Litwy, Łotwy, Serbii, Słowacji i Węgier.

Główne uroczystości Święta Policji z uwagi na wyjątkową 100. rocznicę powołania Policji Państwowej odbyły się w Małopolskim Centrum Kultury Sokół. O godzinie 13 rozpoczęły się złożeniem meldunku Komendantowi Wojewódzkiego Policji w Krakowie przez dowódcę uroczystości kom. Tomasza Fortunę, a następnie wprowadzono sztandar Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu i odśpiewano hymn państwowy. Zebranych w sali im. Lucjana Lipińskiego przywitał insp. Jarosław Tokarczyk - Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu i zwrócił się do nich takimi słowami: „Dzisiejszy dzień jest dniem szczególnym, w którym obchodzimy 100. rocznicę powstania Policji oraz 20-lecie Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Dniem, w którym sądeccy policjanci, policjantki i pracownicy cywilni otrzymają odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie. W tym miejscu zwracam się właśnie do ich (…) – chciałbym bardzo serdecznie i gorąco podziękować Wam wszystkim. To ogromny zaszczyt współpracować z Wami w roli komendanta. Dziękuję Wam za wysiłek, odpowiedzialność i profesjonalizm. Składam Wam wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za rzetelną, ofiarną służbę i pracę. Życzę Wam oraz Waszym rodzinom wszystkiego, co najlepsze. Wszystkim wyróżnionym, odznaczonym i awansowanym w dniu dzisiejszym serdecznie gratuluję. Dziękuję także wszystkim byłym Komendantom Miejskim Policji w Nowym Sączu, od których mogłem się uczyć, a którzy włożyli wiele trudu i czasu w rozwój sądeckiej Policji. Przy okazji naszego święta składam także serdeczne podziękowania dla wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na Sądecczyźnie. Dziękuję za wszelką pomoc w podejmowaniu działań.”

W związku ze Świętem Policji, które sądecka jednostka obchodziła w dniu 18 lipca 2019 roku Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu oraz jej funkcjonariusze i pracownicy zostali uhonorowani licznymi nagrodami i odznaczeniami.
Decyzją Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu, za zasługi i wspieranie w działalność na rzecz związku, Krzyżem Niepodległości z gwiazdą klasy pierwszej przyznany przez ZG NSZZP w Warszawie - został wyróżniony insp. Jarosław Tokarczyk – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, natomiast Złotą Odznaką Honorową – Danuta Niedźwiedź, pracownik cywilny komendy. Wyróżnienia wręczyli nadkom. Grzegorz Gubała - Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów oraz Jan Kowalik – Przewodniczący Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów NSZZ Policjantów w Nowym Sączu.
border="0">

W trakcie uroczystości Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, insp. Jarosław Tokarczyk w podziękowaniu za wieloletnią współpracę wręczył zasłużonym dla sądeckiej Policji okolicznościowe ryngrafy i medale upamiętniające 100-lecie powołania Policji Państwowej i 20. rocznicę istnienia Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 22 2019 10:27:09 0 Komentarzy · 172 Czytań Drukuj
Zaproszenie na wycieczkę "Bukowina"
Dodane przez Administrator dnia maj 31 2019 19:47:22 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 156 Czytań Drukuj
Komunikat
Kolejna petycja NSZZ Policjantów trafiła do sejmowej komisji w sprawie zmiany ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji (Dz.U. z 2019 r. poz. 161 ze zm.) w zakresie wypłacania ekwiwalentu za niewykorzystany urlop.
Więcej źródło informacji; NSZZP - link po lewej stronie.
Dodane przez Administrator dnia maj 22 2019 15:22:09 0 Komentarzy · 112 Czytań Drukuj
Dzień Dziecka 2019 r.
Informuje się, że ZW NSZZ Policjantów w Krakowie wraz z małopolskimi służbami mundurowymi organizauje w dniu 1 czerwca br. obchody "Dnia Dziecka" dla członków związku i ich rodzin, które odbędą się na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie przy ul. Jana Pawła II - 39. Zainteresowanych wyjazdem indywidualnym wraz z dziećmi na organizowaną imprezę, prosi się o kontakt w czasie dyżurów OT E i RP NSZZP N. Sączu - tel. 18/442-45-24. Więcej informacj źródło; ZW NSZZP na linku po lewej stronie.
Dodane przez Administrator dnia maj 13 2019 16:40:05 0 Komentarzy · 136 Czytań Drukuj
Wycieczka na Termy Podhalańskie
W dniu 27 kwietnia 2019 r. Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji i ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu zorganizowali wycieczkę rekreacyjną dla swoich członków i ich rodzin na termy podhalańskie. W programie wcześniej był spacer na jarmarku w Nowym Targu, a później przejazd na baseny termalne do Bukowiny Tatrzańskiej. Po kąpielach relaksacyjnych przejazd do Zajazdu "Izabella" w Harklowej na obiad, a następnie wiosenne grliowanie oraz tąńce przy muzyce. Ogółem w wycieczce brało udział 40 uczestników, którzy w godzinach wieczrornych, zadowoleni i w wesołych nastrojach powrócili do Nowego Sącza.
Dodane przez Administrator dnia maj 04 2019 17:59:02 0 Komentarzy · 119 Czytań Drukuj
Komunikat - Petycja ZG NSZZP w sprawie ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy lub dodatkowy
15 kwietnia 2019′ Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów skierował na ręce Marszałka Sejmu kolejną petycję, powołując się na wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Petycja dotyczy wysokości ekwiwalentu pieniężnego za 1 dzień niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego lub dodatkowego w wymiarze 1/30 części miesięcznego uposażenia.

Skutkiem przywołanego wyroku TK jest uznanie niezgodności z Konstytucją RP tej części przepisu, która dotyczy uwzględnienia przy sposobie obliczenia wysokości należnego ekwiwalentu współczynnika 1/30 części miesięcznego uposażenia, jako niesprawiedliwego i uchylenie ww. przepisu w tej części.

Pomimo upływu 5 miesięcy od daty publikacji wyroku w Dzienniku Ustaw, do dzisiaj nie wprowadzono rozwiązań, które stanowiłyby wykonanie zapadłego orzeczenia TK. Przedłożone dotychczas projekty zawierają liczne braki i stanowią wykonanie wyroku w niewielkiej części.

Więcej źródło informacji; NSZZP - link po lewej stronie
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 17 2019 21:50:43 0 Komentarzy · 153 Czytań Drukuj
Strona 3 z 30 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Wszystkie oferty ubezpieczeniowe dostępne są na stronie ZW NSZZP w Krakowie (link po lewej) pod zakładką "DLA ZWIAZKOWCÓW/Oferty ubezpieczeniowe.

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłać na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu