Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu
Strona Główna | Kategorie Newsów | Artykuły | Galeria środa, Wrzesień 26, 2018
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Tadzio
KONTO BANKOWE
Składkę członkowską w kwocie 72,-zł można wpłacać na konto nr.: 20 1020 2892 0000 5202 0629 5879
POLECANE
NSZZP
NSZZP-ZW
Forum ZZ
FSSM RP
KMP Nowy Sącz
KWP w Krakowie
KGP
SEiRP Nowy Sącz
UM Nowy Sącz
Dwudniowa Wycieczka Słowacja - Niedzica - Bukowina Tatrzańska
Zarząd OT E i RP wspólnie z ZT NSZZP w Nowym Sączu zorganizował dla członków i ich rodzin dwudniową wycieczkę trurystyczno – rekreacyjną w dniach 30.09 – 01.10.2017 roku na trasie; Słowacja – Niedzica – Bukowina Tatrzańska. W pierwszym dniu zgodnie z programem przewodnika wycieczki było zwiedzanie; zamku w Starej Lubownii oraz udział w Jarmarku Św. Michała, przejazd i zwiedzanie najstarszego uzdrowiska Wyżne Rużbachy, dalej przejazd do Podolnca – Spiskiej Białej i zwiedzanie klasztoru oraz znajdujących się tam zabytków. W godzinach popołudniowych przyjazd do Niedzicy, rejs po jeziorze czorsztyńskim statkiem „Halny” w przepięknej słonecznej pogodzie oraz widokowe podziwianie panoramy Pienin. Następnie zakwaterowanie w DW „Pod Majerzem” i obiadokolacja, a później integracyjne spotkanie przy wspólnym grillowaniu oraz biesiadnych śpiewach z udziałem kapeli góralskiej. W drugim dniu po śniadaniu spacer do Kościała Św. Bartłomieja Apostoła w Niedzicy /parf. istniejąca od 1287 r./ oraz udział we mszy świętej. Po spacerze w godzinach dopołudniowych przejazd do Bukowiny Tatrzańskiej na 2,5 godzinne kąpiele w basenach termalnych, a po kąpielach przejazd do Nowego Targu na obiad u „Józka”. Ogółem udział w wycieczce wzięło 34 uczestników, którzy zrelaksowani, wypoczęci oraz wesołych nastrojach powrócili do Nowego Sącza w godzinach popołudniowych.
Dodane przez Administrator dnia październik 07 2017 17:45:34 0 Komentarzy · 44 Czytań Drukuj
KOMUNIKAT ZW NSZZP W KRAKOWIE DOT. KART TELEFONICZNYCH T-MOBILE
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi oferty dla związkowców w ramach T-mobile i bardzo dużym zainteresowaniem informuję, że Zarząd Wojewódzki wynegocjował kolejną partię kart telefonicznych.
Mamy nadzieję, że już każda osoba, która chce, otrzyma karty w ramach naszej oferty.
Bardzo proszę, aby Przewodniczący Zarządów Terenowych, przygotowali listy osób które chcą otrzymać karty. Listy winne być przygotowane w/g wcześniej przekazanego wzoru z danymi umożliwiającymi opracowanie nowych umów z użytkownikami.
Termin przesłania list to 01 października 2017 roku. Będziemy uwzględniać listy przesłane przez Przewodniczących ZT, inne listy np. przygotowywane przez wydziały,komórki itp, nie będą honorowane. Koledzy Przewodniczący umieszczając osoby na swoich listach jednocześnie potwierdzają wszystkie kryteria niezbędne do przystąpienia do Funduszu Zapomóg i Pomocy Socjalnej.
Wynegocjowana oferta zawiera takie same warunki jak pierwotnie. Informacja n/t oferty znajduje się na naszej stronie internetowej www.nszzp-malopolska.pl w zakładce /Dla związkowców/Promocje/.
Każdy zainteresowany może przejrzeć na stronie szczegóły oferty, a także inne oferty kierowane do członków związku.
Ze związkowym pozdrowieniem - Sekretarz ZW NSZZP w Krakowie - Andrzej Mruczek.
Dodane przez Administrator dnia wrzesień 09 2017 12:41:47 0 Komentarzy · 52 Czytań Drukuj
Piknik "Pożegnanie Lata"
W dniu 2 września br. na stadionie sportowym w Piątkowej MOSiR w Nowym Sączu odbył się piknik rodzinny „Pożegnanie Lata”, którego głównym organizatorem był NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa wraz z ZT NSZZ Policjantów oraz ZOT i Emerytów i Rencistów Policji w Nowym Sączu. Pomimo chłodnej - jesiennej aury pogodowej zaplanowana impreza nie wystraszyła przybyłych rodziców i opiekunów wraz z dziećmi. Rozpoczęcie imprezy odbyło się zgodnie z programem, tj. od rozegrania meczu piłki nożnej o puchar przechodni Dyrektora ZK w Nowym Sączu pomiędzy Policją a ZK. Najmłodsi mogli uczestniczyć w przejażdżkach na koniach - kucykach, zapoznać się ze specyfiką każdej służby oraz wyposażeniem sprzętu i jego wykorzystania. Inne atrakcje to były gry, zabawy, konkursy prowadzone przez konferansjera oraz animatorów Fundacji „Sursum Corda”, a biorące w nich udział dzieci obdarowane były nagrodami i słodyczami. Organizatorzy zapewnili również wszystkim uczestnikom; gorące poczęstunki i inne ciekawe zajęcia dla najmłodszych m.in: dmuchane zjeżdżalnie, zamek dmuchany do skakania, malowanie twarzy, zabawy i muzykę. Impreza trwała do godzin wieczornych i przy zadowoleniu wszystkich uczestników pikniku w której wzięło udział ponad 150 osób /w tym 24 osoby z OT E i RP/.
Dodane przez Administrator dnia wrzesień 06 2017 19:38:03 0 Komentarzy · 46 Czytań Drukuj
INFORMACJA ZW NSZZP W KRAKOWIE DLA ABONENTÓW T-MOBILE
Witamy koleżanki i kolegów!
W związku z wieloma pytaniami informujemy, że pula 1000 kart telefonicznych w naszej ofercie została całkowicie wyczerpana i nie przyjmujemy zapisów i osób chętnych na nowe numery telefonów. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ta ofertą, Zarząd Wojewódzki ponownie będzie negocjował kolejną partie kart telefonicznych. Oferta powinna być dostępna w drugiej połowie października lub na początku listopada.
Przypominamy, że;

1.Nie ma możliwości przenoszenia numerów z innych sieci.

2.Osoby które korzystają z naszej oferty winny terminowo do 20 opłacać Fundusz.

3. Korzystanie z roamingu międzynarodowego jest bezpłatne, jednak włączenie jest możliwe po wpłaceniu na swoje indywidualne konto 30 zł. tytułem uruchomienia pakietu internetowego. W tej kwocie każdy użytkownik otrzymuje w roamingu 300 mb internetu. Nie można uruchomić na żadnej karcie roamingu bez opłacenia pakietu internetowego. Połączenia w ramach roamingu w Unii Europejskiej z za granicy do Polski są bezpłatne. Trzeba również pamiętać o tym, że roaming dzieli się na strefę I Euro, tj. kraje Unii Europejskiej i strefę tzw. II
czyli pozostałe kraje które są dodatkowo płatne. Takim krajem jest np. Bośnia i Hercegowina, Ukraina itp.

4. Włączenie dodatkowych usług odbywa się jedynie drogą mailową po przesłaniu maila z numerem telefonu na którym ma być uruchomiona usługa na adres andrzej.mruczek@malopolska.policja.gov.pl. i po potwierdzeniu, że dodatkowa opłata w kwocie 30 zł wpłynęła na indywidualne konto użytkownika.
Proszę o przesłanie informacji zainteresowanym za pośrednictwem właściwych ZT NSZZP.

Dodane przez Administrator dnia wrzesień 01 2017 18:53:41 0 Komentarzy · 48 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Wycieczka Słowacja
Dodane przez Administrator dnia sierpień 29 2017 07:08:09 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 45 Czytań Drukuj
Spotkanie piknikowe w Nawojowej
Zarząd OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZP w Nowym Sączu zorganizował letni piknik dla członków i ich rodzin w dniu 14 sierpnia br. połączony z pieszą wycieczką turystyczną, który odbył się na placu rekreacyjno – sportowym przy stadionie w Nawojowej.
Po przybyciu na miejsce spotkania piknikowo – plenerowego, otoczonego pięknymi widokami leśnego masywu górskiego - uczestnicy spożyli bardzo smaczne potrawy m .in: gulasz i żeberka sporządzone przez kol. Narcyza, a następnie grillowane kiełbasek, boczku z przyprawami oraz sałatki. Po spożyciu suto serwowanych potraw, schłodzonych napojach - wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili z biesiadnym śpiewem do późnych godzin nocnych przy akompaniamencie akordeonu - kol. Władysława. Ogółem w spotkaniu uczestniczyły 34 osoby.
Dodane przez Administrator dnia sierpień 19 2017 18:49:55 0 Komentarzy · 53 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Zaproszenie na piknik rodzinny "Pożegnanie lata".
Dodane przez Administrator dnia sierpień 13 2017 12:57:30 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 53 Czytań Drukuj
ZAPROSZENIE
Zaproszenie na piknik.
Dodane przez Administrator dnia sierpień 03 2017 10:03:31 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 52 Czytań Drukuj
Dwudniowa wycieczka do Egeru - Węgry
Zarząd OT E i RP wspólnie z ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu zorganizował zagraniczną wycieczkę turystyczną dla członków i ich rodzin w dniach 22/23 lipca 2017 r. do Egeru - Węgry. Zaplanowany program przez organizatora był wyczerpujący i zwiedzanie miejsc prowadzone przez przewodnika w sposób profesjonalny zostało przekazane z wyczerpującymi informacjami uczestnikom wycieczki.
Następnie spotkanie przy degustacji wina, obiadokolacja oraz integracyjne spotkane ze śpiewem z udziałem gitarzysty kol. Leszka. W drugim dniu śniadanie, odpoczynek, spacer i opalanie się przy wyśmienitej pogodzie oraz relaksacyjne kąpiele w basenach Egeru. W godzinach popołudniowych wyjazd do kraju 50 uczestników, którzy byli bardzo zadowoleni z pobytu oraz w pełni usatysfakcjonowani ze zorganizowanej wycieczki i szczęśliwy powrót do Nowego Sącza w godzinach nocnych.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 29 2017 17:44:07 0 Komentarzy · 49 Czytań Drukuj
KOMUNIKAT
OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu informuje uczestników wycieczki w dniu 22.07.bm. do Egeru - Węgry. że nastąpiła zmiana czasowa godziny wyjazdu. Aktualnie wyjazd z Nowego Sącz będzie o godz. 7,15 z parkingu KMP ul. Grottgera lub o godz. 7,30 z przystanku MPK przy ul. Batorego /obok Pekinu/ pozostałe informacje bez
zmian.
Dodane przez Administrator dnia lipiec 15 2017 17:35:41 0 Komentarzy · 50 Czytań Drukuj
Wycieczka z okazji z okazji "Dnia Dziecka"
W dniu 10 czerwca 2017 r. ZT NSZZ Policjantów w Nowym Sączu zorganizował dla dzieci wycieczkę do Krakowa w programie, której było m.in; zwiedzanie ZOO i pobyt w AQUAPARK oraz Macdonald. Przebieg zwiedzania i ciekawostki oraz pobyty w zaplanowanych miejscach cieszył się wielkim powodzeniem ze strony uczestniczących dzieci, ich rodziców, opiekunów. Ogółem w wycieczce wzięło udział 46 osób w tym również dzieci członków związku z OT E i RP NSZZP w Nowym Sączu.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 16 2017 19:29:54 0 Komentarzy · 58 Czytań Drukuj
Strona 3 z 25 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
14/12/2016 09:33
5/Oferta ubezpieczenia grupowego TU Warta -"Małopolski Emeryt Policyjny 2016" Szczegóły w dziale "Atykuły-Ogłoszenia"

Administrator
18/06/2013 21:41
4/ Nowa oferta programu ubezpieczenia grupowego typu P PLUS "Emeryt Policji 2008" - patrz dział Artykuły - Ogłoszenia

Administrator
18/06/2013 21:41
3/ W przypadku posiadania materiałów lub zdjęć z działalności związkowej OT E i RP NSZZP - proszę przesyłąc na skrzynkę e-mail; kowalikjm@gmail.com lub henek00@interia.pl

Administrator
18/06/2013 21:40
2/ Regon 122785156

Administrator
18/06/2013 21:39
1/ NIP 734 - 351 - 87 - 40

Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów Policji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Nowym Sączu; 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu